Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért siránkozik mindenki...

Miért siránkozik mindenki hogy nincs pénze nincs lehetősége amikor a net a korlátlan lehetőségek tárháza?

Figyelt kérdés
Mindenkinek van nete azért csodálkozom h milyen kevesen tudják ezt kihasználni...pedig millió lehetőség van csak kicsit keresni kell vagy gondolkodni
2011. febr. 5. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

mert már nullán állnak, és abból tényleg nehéz 1ről a 2re jutni. tehát szétissza bas.sza az agyát a gimi esetleg fősuli alatt, után hiába akar bármit is.


na azok sírnak a leghangosabban...

2011. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van benne valami...
2011. febr. 5. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Mr. Anonym, I am the President of the Bank of Nigeria.

Due to the civil war going on in my country, my personal account has been locked, so I need your bank account number, security code, and personal information to get 1.000.000 USD out of my country.


You can trust me, I'm on the internet!

2011. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem egészen ilyen pénzkeresetre gondoltam te egyszer lehet bejön:D
2011. febr. 5. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Magamból indulok ki. A net lehet, hogy a korlátlan lehetőségek tárháza, de én pl. erősen híjával vagyok kreativitásnak, és így hiába tudnék pl. honlapot készíteni, ha valaki nem áll elém konkrét tervekkel, akkor nekem nincs rá ötletem, hogy hogy nézzen ki, mi legyen benne, stb.

Sokszor vertek már át a neten, úgy, hogy megfogadtam, hogy én ilyet nem teszek.

Viszont pénzem tényleg nincs.

2011. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra a korlátlan tárházra gondolsz, ahol korlátlanul kell klikkelgetni? Vagy amivel "nyerni" lehet?
2011. febr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztalom, hogy ahhoz, hogy az ember ki tudja használni az internetet, kreativitás, szorgalom, és némi intelligencia is kell. A legtöbb emberből legalább az egyik hiányzik.


És akkor azt hiszi, hogy az internetes munka csak a kamu reklámokra kattintgatás.

Vagy kitalál egy tök jó ötletet, de addig halogatja a megcsinálását, amíg mások már rég megcsinálták.

Vagy utánajár a dolognak, de egyszerűen képtelen kitalálni egy saját ötletet. Ez vagyok egyébként én :(.


Ezek az emberek igen nehezen tudnak egyről a kettőre jutni az internet segítségével, bár ha felismerik, mi a probléma, akkor onnantól már tudnak rajta változtatni.

2011. febr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!