Ha pl. pékséget szeretnék nyitni, akkor azt egyéni vállalkozóként megtehetem?
Figyelt kérdés
Kell hozzá végzettség?2013. nov. 1. 08:08
11/14 anonim válasza:
NEEEEEEEEE!
Mi van akkor, ha valami baj van, véletlen rossz kenyeret sütsz, van benne valami és megbetegszenek az emberek? Esetleg nem tudod kifizetni a beszállítóidat?
EVÁban Te magad felelsz MINDEN vagyonoddal az okozott kárért.
Kft-ben csak a törzstőke nagyságáig.
12/14 A kérdező kommentje:
Tehát, akkor jobban járnék egy Kft.-vel.
Persze ehhez 20 évig kellene dolgoznom, zsíros kenyeret ennem és se kocsit se házat nem vehetek, hogy legyen elég pénzem. Kérdés, hogy akarnék-e egyáltalán kockáztatni.
2013. nov. 4. 07:35
13/14 anonim válasza:
Miért mire gondoltál? Kitalálod, hogy te leszel a pék, és az állam, vagy valaki betolja a segged alá? Ha vállalkozni akarsz, kezd az elején, járd végig a szamárlétrát, mint mindenki más. Mi lenne itt, ha minden hóbortra tolná az állam a milliókat a "vállalkozók" alá?
14/14 A kérdező kommentje:
Amilyen butaságokra szórják el a milliárdokat- simán!
2013. nov. 5. 07:00
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!