Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyik érné meg jobban?

Melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés
Vagy egy állatkereskedést szeretnék nyitni (ez nem webáruház lenne), vagy egy olyan webboltot, ahol ásványokat, drágaköveket és belőlük készült ékszereket, szobrokat árulnék. Az állatkereskedés egy olyan bolt lenne, ahol kutyás cuccokat árulnék (felszerelés, kutyakaja, könyvek, ajándéktárgyak). Ez azért lenne jó, mert sokkal közelebb lenne a lakótelephez, mint a többi állatkereskedés, be lehetne vinni kutyát (a környék többi boltjával ellentétben) és sok kutyást ismerek a környéken, akik lehet, hogy szívesebben jönnek, ha ismerik a tulajdonost. A köves boltnak az előnyei, hogy nagyon olcsón tudnám behozni a köveket az országba (Kínából) és tudok honlapot is készíteni, apukám elektronikus kereskedelmet tanít egy főiskolán, ő is tud segíteni, a nevelőapám pedig ért a kövekhez és ő is Kínából hoz köveket, igaz, ő márványt, gránitot meg ilyeneket. 600 ezer forintom van, de lehet, hogy a húgom is betársul, akkor lesz 1 200 000. Viszont a pénzt csak az érettségi után költhetjük el, én 1, a húgom 3 év múlva, tehát eleinte mindenképpen csak 600 ezer lesz. Mit javasoltok?
2009. nov. 11. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem az állatkereskedés.
2009. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem írni, hogy egyetemre is szeretnék menni, ezért lenne jobb egy webshop, mert azt tanulás mellett is tudnám csinálni.
2009. nov. 12. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened annak függvényében, hogy melyiket tudnád kihozni a legjobb pénzkeretből és főleg milyen profitok vannak az egyiken és mennyi a másikon. Általában a profit az döntő lehet hisz ha a kövekkel nagyobb profitot tudsz produkálni, akkor egyértelműbb a döntés. Számolj utána: adóknak is stb.
2009. nov. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Bocsi, hogy eddig nem válaszoltam, csak sok volt a dolgom.
2009. dec. 7. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!