Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha egy ruhaüzletet akarok...

Ha egy ruhaüzletet akarok nyitni, akkor nekem, mint tulajdonosnak, vagy az alkalmazottamnak (ha én nem dolgoznék) milyen végzettségre van szüksége?

Figyelt kérdés

Elég egy bolti eladói végzettség vagy kell hozzá a boltvezetői?

Nem mindegy, mert a bolti eladói tanfolyam csak 100 ezerbe kerül, de a boltvezetői már 200 ezer összesen.

Tud valaki valamit erről?

Előre is köszi a válaszokat! :)


2009. okt. 16. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég, ha az alkalmazottadnak van eladói végzettsége. Neked nem kell.


Az viszont nem hátrány, ha értesz hozzá! ;-)

2009. okt. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe jobban körül néznék én most csinálom az eladóit és a boltvezetőit 115 ezerért.
2009. okt. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De jó neked! Hol csinálod? Melyik város?

Nekem azt mondták, hogy külön-külön 100 ezerbe kerül, de ha kombináltan csinálom egyszerre a kettőt. akkor csak 180 ezer forint.

Egy helyen kérdeztem, de meg fogom nézni ahol csak tudom, ha azt állítod, hogy neked csak 115 ezer.

Más...

Tudom, hogy a tulajnak nem kell semmilyen végzettség és hogy csak az alkalmazottnak kell, hogy legyen végzettsége. Bolt nyitásához alapfeltétel, hogy a felelős személynek végzettség kell.

A kérdésem az lett volna, hogy elég-e egy ruhabolti eladói papír, vagy szükség van a boltvezetőire?

Erre várok válasz!

Azért köszi a válaszokat! Szép napot! :-D

2009. okt. 16. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Budapesten csinálom.
2009. okt. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk azt mondta a jegyző (ő engedélyezi a boltot), hogy bármilyen bolt nyitásához kell a boltvezetői. (vagy a tulajnak, vagy az alkalmazottnak, ha van)

Okt.1-től nem minden bolt nyitásához kell engedély, van amelyiknél elég a bejelentés.

Kereskedő-boltvezető tanfolyamot szerintem olcsóbban is végezhetsz, nézd meg itt, hátha találsz a közeledben: [link]

2009. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!