Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénzre lenne szükségem...

Mennyi pénzre lenne szükségem ehhez?

Figyelt kérdés

Kb 100ha szántóföldön szeretnék gabonaféléket termeszteni.

A szükséges géppark mennyi pénzből jönne ki?


2013. jún. 2. 15:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
40 millió körül. A föld meg 150-200 millió, ha még nincs.
2013. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Föld 150-200millió ahogy az előző hozzászóló is írta! A géppark függ, hogy mennyire akarsz minden gépet! Mert ha mindent akarsz az nem fog megállni 40millióbol az tuti még használtból sem!! Keress vissza 1-2hete volt bejegyzés pont hasonló kérdés kapcsán ahol volt egy elég hitelesnek tűnő gazdálkodó aki sok mindent tudott és írt is!
2013. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi!

Esetleg betudnád linkelni azt a kérdést?

Keresem, de nem igazán találom.

2013. jún. 2. 20:56
 4/17 anonim ***** válasza:
2013. jún. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm aki megtalálta helyettem :) Én csak most jöttem a géphez.
2013. jún. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyi pénzed van,akkor már miért nem valami biztosabba fogsz bele? 200 millióból már jobb üzletet is lehet csinálni,ahol nem kell ennyit dolgozni.
2013. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%

6/6-os félreértetted a kérdezőt!


Ő úgy értette a kérdést, végez a középiskolával, közben nyer a lottón, majd szeretné a főnyereményt 1000-ezni a 100 ha-on 2 hét alatt, tudás és minden nélkül!


Kedves kérdező BP-i vagy?

2013. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Hogy a kérdésre is válaszoljak!

Szükséged lesz 1 db-ra a következő eszközökből:ásó, kapa, gereblye, kasza

Felhívom a figyelmed ezekre minimum szükséged lesz, tehát már most elkezdhetsz rá a locsolópénzedből spórolni!

2013. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

102,32ha szántóföld tulajdoni lapján az én nevem szerepel. 32,7 millió a bankban. Valamint egy "felesleges" 130nm-es családi ház amit ha minden jól megy napokon belül értékesít a Duna House.

Olyan furcsa, hogy ezen az oldalon nem mindenki mély szegénységben élő munkanélküli? Vagy csak kedves utolsó azt szeretnéd, hogyha így lenne? Hogy ne érezd magad annyira szarul, hogy csak te vagy egy ruppotlan senki?

2013. jún. 5. 19:22
 10/17 A kérdező kommentje:

Egyébként több válaszra nincs szükségem! Köszönöm azoknak akik azt a másik kérdést javasolták!

Felvettem a kapcsolatot az ott válaszolgató nagyon szimpatikus fiatalemberrel. Aki mint kiderült csak 50km-re lakik tőlem. Összehoztunk egy személyes találkozott. Megmutatta a gazdaságát valamint minden kérdésemre kimerítően válaszolt! Amit ezúton is köszönök neki!

2013. jún. 5. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!