Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Menyire gáz ha valakinek 27...

Menyire gáz ha valakinek 27 -évesen (önerőből) saját vállalkozása van, de nincs barátnője, felesége?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 22:24
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
67%
Egyedül Nekem nem jó! Én Örülök, hogy van egy párom akivel megoszthatok mindent! Ráadásul 23 évvel idősebb Tőlem mégis harmonikus boldog életet élünk! Született már 3 gyönyörű gyermekünk! És most rátaláltunk az anyagi függetlenséghez vezető útra! Én kívánok Neked egy boldog párkapcsolatot és majd kisbabákat! Mert ennél nincs szebb a földön!
2013. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Szerintem gázabb, ha 27 évesen alulfizetett alkalmazottként teng-leng.
2013. ápr. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:

Szerintem nem gáz. De viszont ismerkedni el kellene kezdened, ahhoz, hogy megfelelő partnert találj.

Hidd el fontos az is, hogy legyen egy társad.

Nem csak a munkáról szól az élet. Egy intelligens nő pedig megérti azt, ha a munkával kell foglalkoznod. Csak ezt beszéld meg vele előre, de ne hangozzék ultimátumnak, kioktatásnak.

Fontos, hogy a szabadidődben legyen valaki akivel utazhatsz, beszélgethetsz, megoszthatod a sikereidet.

40 évesen hidd el nem a munka lesz az első az életedben. Változnak a prioritások.

Aki meg azt mondja, hogy kolonc, meg púp a hátadra, szégyellje magát. Gondolkodjon el inkább azon, hogy a nők mennyit dolgoznak a munkájuk mellett egy férfi után. Egy férfival is lehet rengeteg probléma.De ez már más téma.

2013. ápr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Szasz89 válasza:
100%

Nekem fordítva van és én meg pont anyagi hátérre vágyom, mert anélkül bukott dolog a családalapítás.

Könnyebb neked most szerezni egy belevaló feleséget, mint nekem egyik napról a másikra jól menő vállalkozást kiépítenem, hidd el. Nem érdemes bánkódnod.

2013. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 livia30 válasza:
most komolyan. Ha itt 10-ből 9 azt mondja hogy gáz, akkor gyorsan szerzel egy feleséget? Ha még nem érzed a hiányát, akkor nem kell neked olyan. Ne azért legyen feleséged, mert a többség szerint gáz hogy nincs... érzelmek? Azok hol vannak?
2013. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Kövesdi Zoltán válasza:
100%

Ma ez természetes.

Sok sikert kívánok a munkájához!

2013. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Egyik barátom netes társkeresőn ismerkedett, és 5 éve együtt vannak, boldogan. Érdemes megpróbálni.
2013. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%

Az irigyeid a hátad mögött elkezdik majd terjeszteni ,hogy homokos vagy és próbálnak bizonyítékokat kreálni.

Sajnos a mocskolódás igen divatos ma Magyarországon, ha nem így lenne, akkor ez kérdés nem is lenne a Gyik-en.

2013. ápr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18-as, mennyire igazad van! Tényleg ezt fogják terjeszteni a kedves kérdezőről, sajnos... (Már én is jártam így a korábbi munkahelyemen...) Szóval ne félj, Kérdező, még megtalálhatod az igazit, de 27 évesen még bőven ráérsz, a mai világban a legfontosabb(ak egyike) a megélhetés, a jövő biztosítása. A többi másodlagos.
2013. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Legyél inkább büszke magadra, a többi pedig jönni fog hidd el. :)


L

2013. ápr. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!