Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Menyire gáz ha valakinek 27...

Menyire gáz ha valakinek 27 -évesen (önerőből) saját vállalkozása van, de nincs barátnője, felesége?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 22:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Annyira gaz, amennyire gaznak erzi.
2013. ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
semennyire. nekem sincs senkim, csak kutyám, és saját cégem. nem vágyom senkire sem. egyéb vágyaimra pedig ott vannak az alkalmi barátnők. komoly kapcsolatot nem akarok. lefoglal a cégem, és egyéb teendőim. a francnak kéne még egy állandó kapcsolat, pláne feleség.
2013. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
van még időd...
2013. ápr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Az illető hogy érzi magát? Csak ez számít. Az, hogy ki mit gondol, az lényegtelen.
2013. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy érzem!
2013. ápr. 14. 23:13
 6/23 anonim ***** válasza:
67%

Idősebb vagyok nálad és nálam is hasonló a helyzet.

Kissé gáznak tartom, de ez van, nem mindenkinek jön be az életben minden.

2013. ápr. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
38%
Nem köt le a céged eléggé? minek akarsz még egy púpot is a hátadra?
2013. ápr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%
Nincs nő, nincs sírás - egy korábbi dalban is elhangzott anno.
2013. ápr. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 oorgane válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz! Viszont ha van időd és megteheted, kezdj el ismerkedni most már, és próbáld meg élvezni a sikereidet, és kezdj egy kicsit élni, ha jól értem végül is a jövőd már meg van alapozva anyagilag, most foglalkozz egy kicsit magaddal is!
2013. ápr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%

ma már egyre inkább kitolódik a családalapítási időszak. 23 éves lány vagyok, te korod beli fiúk vesznek körül, sokan még el sem döntötték mit kezdjenek az életükkel, nemhogy vállalkozásuk legyen... abszolút gyerekesek, céltalanok, néhányan otthon laknak. pár évvel ezelőtt ez gáz lett volna, most egyre több az ilyen.

a felnőttebbek közül is nagyon kevés az, aki házas, még kevesebb akiknek gyereke is van. ráérsz még, főleg úgy, hogy pasi vagy, nálatok 30 felett kezdődik az élet! :) pl. ha 35 évesen megismersz egy 30 éves nőt, még mindig évekig várhattok mire gyereket vállaltok. ameddig jól érzed így magad, ne változtass.

2013. ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!