Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozó vagyok. Pályázni...

Vállalkozó vagyok. Pályázni szeretnék. Olvastam a Széchenyi Programirodáról. Aki kérte már a segítségüket írna pár sort róluk? Ingyenes vagy nem, mennyire segítőkészek, hova menjek a programirodába vagy inkább egy jó pályázatíróhoz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Háát.. én csak rosszat tudok mondani.

Apumnak először megítélték a támogatást, majd X idő múlva szóltak, hogy az ügyintéző kisasszony elrontott 1-2 adatot, ezért az egészet vissza kellett fizetni.

Mondanom sem kell, mennyire örültünk neki.

2013. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bulfeszítő János válasza:

Üdv!

Egy pályázat író céget javasolnék. Elmondod nekik mit szeretnél, és ők keresnek neked megfelelő pályázatot, meg is írják. Normális cégnél kb 20-30 ezret kell fizetni szerződés kötésekor, / pályázat. Az összeg elszámolható, ennyit szerintem megér.

2013. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen érdemes bemenni hozzájuk, és beszélni velük, mert azért biztos hogy nem kell fizetni (szerintem másért sem...). Az én eddigi tapasztalataim nagyon is pozitívak. Persze ők csak a Széchenyi terves pályázatokkal kapcsolatban tudnak segíteni.


Az első hozzászóló kommentjét meg nem tudom mire vélni... Ha ilyen eset VALÓBAN előfordul(hatott), akkor el kell menni a bíróságra jogorvoslatért, és kész. Mindenki ezt tenné...

2013. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!