Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hallottatok már a Nu Skin...

Hallottatok már a Nu Skin Enterprises-ról vagy s7s-ről? Véleményetek?

Figyelt kérdés
A dolog érdekessége, hogy a Munkaügyi Központ, ahol épp regisztráltam volna szóba elegyedtem egy hölggyel, aki állítólag tud egy vállalkozást, amivel milliomos is lehetek... Na, ez a Nu Skin Enterprises. Utánaolvastam: MLM. Tudtok róla valamit?
2009. szept. 10. 18:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Most látom csak, hogy van már ilyen kérdés, de ha van véleményetek, akkor kérlek írjátok meg!!!
2009. szept. 10. 19:02
 2/6 anonim válasza:

Van a családban aki NuSkinnal foglalkozik. Az az igazság, hogy terméketeket az egyszerű emberek nem igazán engedhetik meg maguknak, mivel elég drágák, és szerintem nem is csodaszerek. Akkor ajánlanám ezt az üzletet, ha sok gazdag ismerősöd van, akik szívesen áldoznak szépségcikkekre és az egészségükre.

Namost, ha be akarnál lépni, először is kb 250000 Ft értékű csomagot megvásároltatnak veled, amit hát ha vagy elhasználsz, vagy továbbadod.. Minden hónapban el kell adnod bizonyos mennyiségű terméket, amelyek után pontokat kapsz, és azt hiszem mindig egyre több pontot kell gyűjtened havonta, és az után kapsz pénzt.

2009. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
*termékeket
2009. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha már szóba jött az MLM.Én mindegyikre köpködtem, DE! májusban találkoztam egy olyan MLM-el, amire azt mtam:ez az én üzletem.Minimális befektetés, nagyon jó árrés, nincs minimál vásárlási összeg, nem kell a terméket elmagyarázni, hogy mire jó.

Fm parfűmök, és környezetbarát tisztítótermékek.Eddig csak nyertem vele.Pénz a kezembe!! "nem az a lényeg, hogy gyorsan gazdagodj, hanem nagyon!" ))

2009. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ismerem az FM parfümöket, nekem is volt már 2. :) A barátnőm van benne az üzletben.
2009. szept. 23. 09:06
 6/6 anonim válasza:
Az ilyen MLM-ek azoknak valók, akik önbizalmasak, és ezért jól meg tudnak másokat is győzni az igazukról. Ja és neked magadnak is hinned kell abban, hogy ezek a termékek jók, és nem csapod be vele az embereket, akiknek eladod, hanem megéri nekik megvenni, mert különben nem tudod úgy előadni magad. Én az Amwayben voltam benne, de nem haladtam, mert pontosan a kezdőcsomag árát sokallottam, és bár jónak tűntek a termékek, de amiket mondanak róla, azt most csak úgy higgyem el a termékbemutatót tartó ember két szép szemének? Lényeg, hogy nem tudtam volna "jó szívvel" "rátukmálni" az ismerőseimre. Aztán megismerkedtem a Lyonessel, ami elsőre tök jónak tűnt, mert oda ingyenesen is be lehet regisztrálni, de aztán kiderült, hogy azzal csak pénzt megtakarítani lehet vásárláskor, keresni nem igazán, csak ha ott is befektetsz egy nagyobb összeget, és mikor ezt megtudtam, azt is abbahagytam, mert tudtam, hogy ha az Amwaynél pont emiatt nem ment, akkor a Lyonessben sem fog menni. Viszont egy lényeges dolgot tanultam az Amwayből. Ford állítólag azt mondta, hogy ha mérlegeled, hogy bele akarsz-e vágni egy vállalkozásba, akkor azt gondold végig, hogy "Elhiszed-e magadról, hogy neked sikerülni fog?" "Mert akár elhiszed, akár nem, igazad lesz." Tehát ha úgy érzed meg tudod csinálni, akkor meg is fogod tudni, de ha úgy érzed, hogy nem fog sikerülni, akkor tényleg nem fog sikerülni. Úgyhogy hallgass a szívedre őszintén, és az alapján dönts.
2011. dec. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!