Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a véleményetek az MLM...

Mi a véleményetek az MLM rendszerű munkáról?

Figyelt kérdés

Megéri belevágni vagy csak szemfényvesztés az egész.

Minden érdekel,tapasztalatok buktatók.

Köszi mindenkinek.


2011. júl. 10. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nagyon szűz területnek kell lenni ahhoz, hogy jól menjen ahol laksz, meg nem ártott volna, ha a tévék nem riogatták volna az ilyennel az embereket. Nem minden MLM rossz, csak a sok csaló mint mindennek elvette a jó hírét. de csak erre alapozni az életed nem lehet. :S
2011. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az MLM is egy munka, nem is könnyű, viszont nincs főnököd, magadnak osztod be az idődet, és annyit keresel amennyi munkát beleteszel. Jó féle MLM-et kell választani. Én például nem tudnék termékforgalmazós MLM-et végezni, de találtam olyat amiben van fantázia és szuper hátterű cég.

De könnyűnek akkor sem könnyű, ahogy más munka sem, amit jól akarsz csinálni.

De ezen az oldalon erre nem fogsz más választ kapni csak leginkább olyat, ami negatív.

Sokan próbálkoztak vele akiknek nem sikerült, és azok mindig azt mondják, hogy a termék vagy a cég a rossz.

Ehhez is kell egyfajta szemlélet, tanulás, személyiségfejlesztés.

Akiknek ez bejött és megy a szekér, azokkal nem itt fogsz találkozni. Vagy ha valaki ide ír, úgyis lehúzzák, hogy nem igaz vagy valami hasonló kifogást találnak rá.

Mindenki csak az Amwayről, Zepterről meg ilyenekről beszél, pedig ezen kívűl vannak komoly cégek, amik megbízhatóak, csak MO-n ezt a témát lejáratták.

Én is sokféle előadást meghallgattam, mire nemrégiben megtaláltam, azt ami megfelelő, és nem is bántam meg.

De ne gondold, hogy ez könnyebb, mint a többi munka.

2011. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Saját vállalkozásként alacsony tőkével csak MLM-et tudsz elinditani, minden máshoz milliók kellenek, és ha egyszer elbukod, nem biztos, hogy mégegyszer talpra tudsz állni.
2011. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Mindenki csak az Amwayről, Zepterről meg ilyenekről beszél, pedig ezen kívűl vannak komoly cégek, amik megbízhatóak"


Ez egy jó válasz volt. Az Amway gyakorlatilag az MLM megalkotója, a legrégebbi és legnagyobb MLM cég. A Zepter meg nem is MLM..:)

2011. júl. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

8.43 Ez is jó válasz.

Az MLM-et 1934- ben, a Nutrilite Vitamins indította Amerikában. Nem az Amway volt az első. Talán itthon volt az első közismert MLM cég.

A Zepternek pedig van MLM-es része is, mert már pü-el is foglalkoznak, nemrég lépett ki onnan egy ismerősöm.

2011. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:) Nem Nutrilite, hanem California Vitamin. Csak azután Nutrilite. Aztán Amway, aztán Alticor... ;)
2011. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az MLM rendszerű munkát én az Amway-en keresztül ismertem meg. Jó a véleményem róla, bár már nem csinálom. Sok új ismeretséget szerzel, a szemléletedet is megváltoztatja kicsit, pozitívabb leszel, emberek közé mész. Én annak idején munka mellett csináltam, a gyerekeimmel is foglalkozni kellett, és erre is sok időt kellett volna áldozni, nem is beszélve a folyamatos adózási változásokról, a bonyolult adóbevallásokról, végülis visszaadtam a vállalkozóimat, és megkönnyebbültem.

Ha párkapcsolatban élsz, jó, ha a párod is támogatja, és ő is részt vesz benne, úgy sokkal könnyebb.

2011. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,azt hiszem még alszom rá egyet.

Szép napot mindenkinek kaptatok egy zöld pacsit.

2011. júl. 12. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!