Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Új éttermet szeretnék nyitni...

Angie28 kérdése:

Új éttermet szeretnék nyitni májustól és kérnék a nevére ötleteket. Gyros a profil de 20 félét árulnék. Gyüjtő neveket várnék mint pl gyros "liget" vagy gyros "udvar". De egyik sem tetszik, ti talán tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

#Étterem név #mi legyen a neve az étteremnek
2013. febr. 26. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyros paradicsom, Gyros éden, Gyros kánaán, Gyros pláza, Gyros ABC, hirtelen ennyi.
2013. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hozzászólást,de nem tetszik egyik sem.:S..olyat szeretnék ami különleges:versenyben jelenleg a faló,betyár,palota..de ezeket sem érzem tökéletesnek..
2013. febr. 26. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:
GYROS BÁR? Szerintem nem kell túlbonyolítani, minél rövidebb, annál jobb: könnyebben megjegyzik.
2013. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyat szeretnék amiből nincs még 1 :)
2013. febr. 26. 21:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de egy üzlet nem a nevétől sikeres, főleg nem egy gyrosos, amiből minden sarkon van egy. Itt a kaja a lényeg. Ma láttam egy Pc üzletet, aminek volt valami nagyon hülye neve és 96 volt a vége. 96 óta nyitva van, mint egy helyi emberkétől megtudtam. A nevét nem tudtam megjegyezni mostanra se, de hogy 17 éve müködő cég sokat elmond róla, és nem a nevétől sikeres...
2013. febr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy jogos, nekem is van egy sikeres kis boltom, de még a jegyzőnek sem mondtam semmi fantázia nevet. Engem taszítanak a hülye nevek, a vevők úgy sem úgy emlegetik. Marika bolt, vagy gazdabolt, vagy zöldséges, vagy Kriszti, vagy diszkont, de véletlenül sem nevezik fantázia nevén. Nem olyan fontos dolog az.
2013. febr. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Olyat szeretnék amiből nincs még 1 :)



Pedig Gyrososból annyi van,mint égen a csillag :)

2013. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem gyros:) Azért irtam hogy ne az eredeti ötletet keljen,mert az titok.A lényeg nem azon van hogy mit árulok.
2013. febr. 28. 15:57
 9/9 anonim válasza:
ha vagy annyira kreatív, hogy egy annyira új dolgot tudsz elindítani, aminek még a profilja is titkos, akkor ne bízd már másra a nevének kitalálását. az az egyik legjobb része! szerintem azért nem tetszik egyik válasz sem, mert neked nincs hozzájuk kötődésed. ha valami személyes élménnyel kapcsolatos szösszenetet csempészel bele, biztosan azt fogod a legjobban szeretni :)
2013. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!