Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miket lehet bérbeadni ami...

Miket lehet bérbeadni ami pénzt hozna az embernek?

Figyelt kérdés
Tehat gondolok pl. lakás, hangfelszereles, stb. Meg mit lehet berbe adni ami ugymond penzt termel?

#penztermelo
2013. jan. 18. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Telket, földet.
2013. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%

Ha nem értesz az adott dologhoz és úgy akarsz bérbeadással foglalkozni, akkor eléggé halott ügy a dolog bármilyen tanácsot is adunk neked.


Tehát, mihez értesz?

2013. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez csak egy felmérés részemrol hogy kb mibe lenne erdemes belefektetni ami ugymond passziv jovedelmet hozna kesobb munkahely mellett.
2013. jan. 18. 23:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Leginkább semmit, ha csak nincs annyira sok pénzed, hogy több körben forgasd meg, vagy vállalkozást indíts belőle.

Nekem is van bőven egy lakásra való pénzem, de ha vennék egy lakást és kiadnám bérbe, akkor nem hozna annyit, mintha csak simán hagynám a bankban. Ráadásul akkor el is kellene költeni, tehát a tőke elúszna, nem is beszélve a sok feladattal, problémával, költséggel, amivel egy lakás tulajdonlása együtt jár.

Én a bankban tartom a pénzem, minden hónapban teszek hozzá, és kamatozik is. Ha úgy nézed, jó kis fizetéskiegészítés is lehet, bár én nem költöm el, hanem visszaforgatom. Hosszú évek után termelnek majd annyit a kamatok, hogy meg tudok majd élni belőle.

2013. jan. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ipari kisgépeket érdemes bérbe adni. Mivel én nem értek hozzá, nem tudom a nevüket, de az olyan gépek, amivel például a térkő alapját lehet tömöríteni, vagy az a hatalmas flex, amivel falakat lehet átvágni, és hasonlók, annyira drágák, hogy a szakakik nem szeretik megvenni, inkább kibérlik napi 5-6 ezer forintért. Kőművesektől, ácsoktól, és más szakemberektől kellene megérdeklődni, hogy milyen gépeket használnak, amiket nem vesznek meg, csak kibérlik, mert nem kell olyan gyakran, hogy érdemes legyen befektetni.


Utánfutót, autót, ilyesmit én nem szívesen adnék bérbe, mert úgy is lepusztítják, de ezek a gépek, ha jó minőségűek, akkor nehéz tönkre tenni őket.

2013. jan. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon hasznos otletek, koszonom :)
2013. jan. 21. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!