Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Elutaltam egy nagyobb összeget...

Elutaltam egy nagyobb összeget egy embernek, előtte emailen letárgyaltuk, ha nem jön be az üzlet visszaküldi, az ember eltűnt, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy ismerősöm boltos ismerősének utaltam és az ismerősömmel kontaktoltam, olyan érzésem, van hogy jól átvágták a fejemet, mert sehol nem lehet elérni az embert, csak a nevét és a számlaszámát tudom, ezekkel lehet valamit kezdeni esetleg rendőrségen, csinálnak valamit ilyen ügyekben? Vagy hogy tudnám kideríteni a lakcímét, mert akkor elmennék személyesen.
2012. jan. 12. 18:33
 1/2 lizzi77 ***** válasza:
Csak akkor tudod visszaszerezni a pénzt, ha van róla papír, hogy te ilyen meg ilyen jogcímen, x határidővel adtál az emberkének y pénzt KÖLCSÖNBE+ Személyes adatok, tanúk vagy pecsét. Ha te csak úgy elutaltad az ipsének a lóvét mindenféle papír nélkül, akkor hiába találják meg, bármit mondhat, hogy miért kapta. Ilyet mai napság nem csinálunk, nemhogy idegennel, de családtaggal se,már ne is haragudj.Elmehetsz te e rendőrségre, ahol majd ismeretlen tettes ellen feljelentést tesznek, aztán fél év múlva kapsz egy papírt, hogy nem találják, aztán kész.
2012. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó nagy bolond voltál és még finoman fogalmaztam.
2012. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!