Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Volt már ilyen veletek?

Volt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés

Előfordult már olyan veletek, hogy volt egy (csak számotokra) nagyszerű, zseniális és új ötlet, amiről azt hittétek, hogy piszkosul gazdaggá tesz titeket, aztán rákerestetek az interneten és szomorúan láttátok:

- hogy már elég sok ilyen van és nagy a konkurencia

- teljesen ki van aknázva, nem lehet újjat alkotni

- nem is olyan népszerű az ötlet és szinte biztos nem tesz gazdaggá.

Aztán velem olyan is volt, hogy hirtelen fellelkesedtem azt hittem, hogy jó az ötlet, aztán elgondolkoztam és leszállva a talajra rájöttem, hogy az emberek nem is biztos, hogy fizetnének érte.



2013. jan. 8. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Eddig csak kb 10x.
2013. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hetente 2-3-szor :)
2013. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

7 milliárd ember mellett ma már szinte lehetetlen olyan dolgot kitalálni, amire valaki eddig ne gondolt volna, és írta volna le azt valahová. Maximum te nem tudsz róla, hogy már megvalósította valaki valahol.


Én egyszer pezsgőzés közben lelkesültem fel, mert azt hittem, hogy feltaláltam a pezsgődugó-húzót, majd Google keresés után rájöttem, hogy ilyen már létezik... volt még egy két ilyen, de már elfelejtettem őket, meg mindegyik becsődölt :)

2013. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még most is vannak egyszerű, homlokon csapós, kitalálatlan ötletek, csak rá kell jönni. :) Annyi féle játék után az Angry Birds lett a világ egyik legnépszerűbb játéka. Pedig mennyire primitív ötlet... Érdemes gondolkodni!
2013. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pl nekem volt egy ehhez a rendszerhez hasonló ötletem csak már kiderűlt, hogy már valaki kitalálta és működik.

[link]

[link]

Persze nem ennyire összetetten, mint ez.

Optimistán állok a dologhoz. Remélem egyszer tényleg lesz egy olyan ötletem, amit még nem találtak ki.

2013. jan. 11. 19:45

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!