Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri még pesten megpróbálni...

Megéri még pesten megpróbálni ilyen számítástechnikai vállalkozást elindítani?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok pesti viszont itt vidéken nem lehet megélni semmiből, ezért tervezem a felköltözést és ott vállalkozóként eljárni magánszemélyekhez vagy kisebb cégekez és bármilyen jellegű számítástechnikai elképzelést vagy problémát megoldani, megvalósítani. Ehhez nekem már sokféle műszerem, berendezésem megvan (szoftverek, hálózati teszterek, vezetékek, adapterek, stb..), sok tanfolyamot elvégeztem, gyakorlatom is van benne.


Ahol most vagyok elég kilátástalan a helyzet viszont megpróbálhatnám pesten ahol talán jobbak a lehetőségek, de ha elbukom akkor meg még rosszabbul jövök ki az egészből ugyanis ehhez fel kellene adnom az itt még meglevő minimális munkákat. De ha meg nem próbálom meg elfogy az induláshoz szükséges pénz is és akkor már nincs lehetőségem se váltani.

Legjobb lenne egy alkalmazott pestre aki felderíti a lehetséges munkákat, szórólapozik, stb.. de arra már nincs pénzem, úgy meg senkit nem találtam h szálljon be ingyen és majd ha lesz munka akkor felezzük a bevételt.


2012. nov. 28. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni, de Dunába vizet...
2012. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

meglehet próbálni

a számítógéppel való kereskedéssel még sok embert át lehet vágni, ez tapasztalat

a falubeli nagyokos is megvette az 1600+ os gépet pupos kondikkal, memória nélkül 40 eft-ért :-)

2012. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ilyet már én is csináltam :) De annyira nem az átverésre szeretnék utazni.
2012. nov. 28. 17:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát itt az embereknek Pesten sincs sok pénze!Meg itt mindenkinek ismer olyat aki megcsinálja a gépét ingyen vagy 1-2 ezerért!

Inkább valami céget keress pesten aki ilyenekkel foglalkozik hogy hogy nem e vennének fel!

2012. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Számlásként menj el programozónak
2012. dec. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!