Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mivel itthon nagyon drága...

Mivel itthon nagyon drága vállalkozni, csinálhatnék céget külföldön és dolgozhatnék külföldön bejegyzett cégként itthon?

Figyelt kérdés
Pl. van ismerősöm Romániában, akinek ott van cége. Nem olcsóbb oda betársulni és ottani, külföldön bejegyzett cégként dolgozni idehaza? Csak a TB-met fizetném itthon. Van erre valami jó módszer? Mert havi 60-70 eFt fix kiadás (bevételtől függetlenül) az nagyon sok. Valahogy ezt kéne megoldani... Csak nem tudom, hogy lehetne? Tippeknek örülnék!

2012. nov. 1. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Offshore cégek erre vannak tudtommal, nézz utána, nem akarok h4lyeségeket irkálni én sem vagyok teljesen képben még, de ha valahogy meg lehet oldani akkor így szerintem.
2012. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vállalkozni drága, de részesedést vásárolni nem: a cégekben lévő részesedésem után semmi fix költség nincs, és mivel tartós bef számlán van, adómentes az utána kapott haszon.
2012. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!