Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Sportegyesület létrehozása/ala...

Sportegyesület létrehozása/alapítása, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Remélem, jó helyre írtam ki a kérdést.

Nos, szeretnénk létrehozni egy sportegyesületet, és még nagyon nem tudjuk, h mivel is járna ez.

Aki már csinált vagy résztvett, netán intézett ilyen dolgok az tudna segíteni??

Olyanokra gondolok, hogy ez mennyibe is kerülne nagyjából,mennyi ideig tart stb.

Pár feltételt ismerünk, de ha lehetne, szeretnénk minél többet megtudni mielőtt egy jogászhoz megyünk. Köszi szépen!!



2012. szept. 24. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem az, hogy mennyibe kerül, változó.

Kell sok támogató, hogy fent tudd tartani az egyesületet. A hirdetések sem lesznek olcsóak. Mennyi ideig tart? A létrehozása? Az jogásztól függ szerintem. Ha a papírmunkával hamar kész van, akkor utána már nem sok kell, amíg ellenőrzik és engedélyezik. De ha lusta, hónapokig is eltarthat..

2012. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, szóval érdemes keresgélni előtte, hogy kik támogatnának, és egy rendes jogászt szerezni..

Köszönöm szépen!

2012. okt. 1. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!