Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mlm cég létrehozása bonyolult?

Mlm cég létrehozása bonyolult?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy angliában bejegyzett webáruházról beszéljünk, megfelelő kompenzációs tervvel. Csak céget, áru nélkül nehéz létrehozni? Most az árura ne térjünk ki, a komp tervre sem. Ha mondjuk az áru megvan, a tervet egy nem védett tervről lemásoljuk, a többi mennyire bonyolult vajon? Azért anglia, mert nem adóelkerülés, hanem, mert így mindenki jobban járna.. A tagok is. Most ne térjünk ki arra, hogy mennyire működne vagy sem, a létrehozás az elsődleges kérdés.. ?
2011. dec. 21. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Penz kell ehez, rengeteg penzt. Sajat ceged felfutasahoz ebben a korben a penznel is sokkal fontosabb a kapcsolati toke.

A kerdest alapbol ket fo lepesre kellene bontanod. Elso korban csatalkozni MLM-es halozatokhoz, azonositani a sajat ceged szamara kulcsfonotssagu szemelyeket (pl azok akik kepesek MLM-bol megelni). Minnel tobb ilyen szemelyel kerulj uzleti kapcsolatba, mivel valakinek sikerre kell vinni majd a te cegedet is.


Aztan h amegvan a kapcsolati toked belevagsz a ceg alapitasba. Erre a reszre mar gondolom meg van a terved.

2011. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem bonyolult szerintem, csak nekem eléggé zavaros az amit leírtál...de bármilyen cég lehet MLM, akár egy sarki pékség is.


De amik mennek, azoknál inkább az a lényeg, hogy elhitesd az emberekkel hogy milliomosok lesznek pár éven belül és soha többé nem kell dolgozniuk. Ha ez megvan, akkor utána már mindegy, hogy algát, csokoládét vagy éppen trágyát árulnak...

2011. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem bonyolult, de mégis.. Pl tevékenységi kört bejegyeztetni? Vagy tök mindegy, hogy pékség vagyok, vagy csomagküldő vagy nemesfém kereskedő áruház, cipész??
2011. dec. 21. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően kellene értened az MLM lényegét, hogy egy ilyet sikerrel tudj működtetni. Ahhoz pedig előbb fel kellene építened egy MLM üzletet.. ;)


Látatlanba: szerintem nem akarsz majd eleget fizetni a tagoknak, és nem lesz olyan terméked, amit sikerrel lehet MLMben értékesíteni.


Egy jófajta piramisjátékot viszont összehozhatsz, de óvatosan, nehogy lecsukjanak érte!

2011. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!