Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tesz Vesz! Ilyen termékeket...

Tesz Vesz! Ilyen termékeket ti vajon megvennétek?

Figyelt kérdés

Nem rég töltöttem fel pár dolgot. De nem nagy a nézettsége, pedig szerintem elég jó dolgok és nem túl drágák. Ti mit gondoltok róluk?? Vajon mi lehet a hiba?

[link]


[link]


[link]


Az első kettőt nem amatőr ember csinálja, hanem olyan akinek a végzettségge asztalos. Tehát nem ad ki a kezéből gagyi munkát.



2012. aug. 19. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem veszik meg.
2012. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 csibexke ***** válasza:
67%

drágák... ennyi.

Amugy nyár van és hétvége,aki teheti nem a gép elött otthon görnyed....

2012. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább túl olcsók,és giccsesek.
2012. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzem, hogy a kérdés célja a nézettséged növelése?
2012. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szóval akkor a válaszokból leszűrve: Drágák és nincs réjuk nagy igény. Lejjebb fogom vinni az árukat. Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2012. aug. 19. 18:24
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát a lakásdekorációra nem hiszem, hogy túl nagy az igény. A falilámpa az hasznos is, de nem tudom, körbenéztél-e, hogy milyen árakon kínálnak. Mindig azzal kell kezdeni és ahhoz mérten belőni az árat. Valamint az sem mindegy, hogy ez egy (gondolom) törékeny valami, ami postázva elég rizikós, illetve maga a posta is drága lehet. Végülis falilámpát akármelyik obiban, praktikerben stb. lehet venni.

A memóriáról nem tudok nyilatkozni, csak azt, hogy ha nem tetted, nézd meg a hasonló kínálatok árait.

2012. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Akkor mondom sorjában tapasztalt teszisként:


1. a szőnyeg nagyon drága, ennyiért nem fogják megvenni, mert az ikeában kap akció idején vadi újat vagy megveszi a kínait de szintén újat


2. star warst nem nagyon tudom hova tenni, gyűjtőknél elmehet, de azt google-val gyorsabban megtalálod fansite-okon, ha valóban ritkaságról beszélünk.

egyébként videókazettát már nem nagyon vesznek...:S

ha nem ritkaság ne írd ki, az emberek frásztkapnak a hatásvadász megnevezésektől...


3. nadrág, az még el is kellhet ennyiért. egy a baj, orbitális a túlkinálat ruhákból. esetleg tedd fel 1Ft NMÁ-ról, ha bevállalod, de fix áron az a baj hogy nem is nagyon nézegetik a használt dolgokat.

ha mondjuk több ruhát is feldobnál akkor lehet hogy lenne valaki aki többre rácsapna és megpróbálna csomagot szerezni belőle, másoknál akik használt ruhát árulnak látom hogy vannak vevők akik többmindenre licitálnak


vagy állíthatsz össze te is ruhacsomagot, nézd meg mások hogy csinálják


4. fali lámpa, megint csak drága... ugyanaz az eset mint a szőnyeg


5. a cipő szerintem el fog menni de írd át az aukció nevét 1FT NMÁ-ra mert így keresnek rá az emberek az ilyen aukciókra, a kötőjeleket pedig töröld ki belőle...

én pont hogy a cipőt tartanám am a legpotenciálisabban eladható dolgot :D


6. a képek.

ezt pedig csipázzák nagyon az emberek - legalábbis nyaralásokon azt látom hogy oda- meg visszavannak érte.

én ezt kipakolnám főoldalra.

másképp nevezném meg: Egyedi kézzel készített fantasy festmények rendelésre


Akkor overall:

- a sok felkiáltójelet, felesleges kötőjeleket felejtsd el, iszonyat idegesítő

- a megnevezések legyenek figyelemfelkeltőek, de mindazonáltal konkrétak


pl. Gyönyörű fali képek! Raktáron!!

3 felkiáltójel kevesebb mint 50 karakter alatt

fali kép - nekem nem épp ez ugrik be egy fali képről elsőre és tuti nem így keresnék rá ha ilyen terméket keresnék

gyönyörű - baromi klisé, művész vagy, légy kreatív

raktáron, hát nem ezt szoktuk igazából raktárnak nevezni, de mindegy :D

az egyedi rendelésre, máris prfibban hat a művészvilágban


- az aukciók leírásába se tegyél annyi felkiáltójelet stb.-t

- a színek szépek, de ha ennyire szépen passzolnak egymáshoz nehezebb olvasni, mondjuk maradhat ha nagyon tetszik, de én változtatnék rajta, röhej hogy ilyen apróságokon mennyi múlik

- ne tegezd ennyire a vevőt, nagyon brahis a leírás


Eladó egyedi rendelésre kézzel készített fantasy, galaxis, univarzum festmények.


Leütés után elmondod milye festményt képzeltél el magadnak és 1 héten belül elkészítem Neked.


Postázás előtt fényképet küldök az elkészült alkotásról.

A kép méretei:


Ilyen képekkel máshol szinte biztosan nem futsz össze, hiszen a saját képzeletednek megfelelő festményt készítem el neked. :)


a több festményes részt nem kell beleírnod.

mindig csak annyit mondj a vevőnek amennyit adni tudsz, többet soha, többet adni viszont lehet és olyankor nagyon hálásak tudnak lenni :)


A posta... nah hát az megint egy dilemma, én semmit nem postázok simán, mert a magyar postának enyves a keze, minden hozzátapad.

És egyébként is kétlem hogy az a cipő belefér a 200x forintos kategóriába...

Lemérted konyhai mérlegen a súlyokat?

Megnézted a www.posta.hu oldalon a díjtáblázatot?

Mostantól az lesz a Bibilád :D


Egyébként ha 16 vagy, akkor dícséretes hogy nekiálltál.

És ezek tényleg csak jótanácsok, félreértés ne essék, nem bántani akarlak.


Még egy valami... a vásárlás után reklamációt nem fogadok el szöveg a legrosszabb amit beleírhatsz, légy mindig nyitott a kompromisszumokra, mert így annyit szűrnek le belőle, hogy ha vmi baj van, akkor bukták a pénzüket, meg egyébként is olyan hangvétele van, mintha már előre át akarnál verni :D


Sokkal jobb ha azt írod nekik hogy vásárlás után bármilyen felvetődő problémával e-mailben elérnek és törekedni fogsz a megoldásra.


Így nem kapsz negát ha vki bepipul valami hülyeségen...

Pedig vannak 1-2-en akit tarkón csapdostam volna a vevőim közül egy 4 kilós ponttyal... de hát meg kell tanulni őket is kezelni, a távolságtartó üzleties, ámde kompromisszumokra nyitott hangvétel mindig előrébbvisz.


Sok sikert a teszezéshez, böngészd a segítség topicot a jobb felső sarokban vagy a forumot és üdv a klubban! :)

2012. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a 3.-at lepontoztátok, pedig sajnos igazat mond...

nyár van pang a piac... Karácsony előtt meg úgy megy hogy a postán fél Budapest meg akar lincselni amikor sorrakerülök a szatyraimmal...


és bocsánat a helyesírási hibákért, tuti televan vele a szöveg, nem néztem át és külföldről, külföldi gépről írok aminek a helyesírás-ellenőrző programja minden egyes magyar szót aláhúz...

2012. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jah és szedd le a vízjelet a rendelésre készülő képekről, belerondít.

Valamint jó lenne olyan fotó amin a széleknél nem látszódik a fal és vízszintesen van lefotózva.


A fotó nagyon fontos.

2012. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ma 00:08! Köszönöm szépen ezt a sok tanácsot! Jobban belegondolva nagyon is igazad van! Köszönöm! Jobban fogok ezekre figyelni és kijavítom ezeket a hibákat. :)
2012. aug. 22. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!