Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van valaki aki TIENS termekeke...

Van valaki aki TIENS termekeket forgalmazott annelkul, hogy fogyasztotta volna a termekeket, es csak a torzskartyat vasarolta meg?

Figyelt kérdés

Megeri igy belekezdeni a TIENS-ben hogy profitot is termeljek???

Barmilyen (tapasztalt) velemeny joljonne...



2012. aug. 18. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Alapvetően mindenkinek, aki direkt-, vagy network marketingel foglalkozik-foglalkozott, azt mondja, ha nem tudsz legalább 2-3 termékről saját terméktapasztalatot mondani, a jelölt azt megérzi, még ha a legjobb hazudóval is áll szemben (nem rád céloztam).

A TIENS-nek utánanéztem bizonyos szintem, jó cégnek mondom, de én másiknál vagyok. Azt ajánlom, vizsgálj meg minél több céget, a lehető legtöbb tekintetben, és csak utána dönts, melyikhez csatlakozz, én is ezt tettem, mielőtt az enyémhez csatlakoztam, mai napig is ezt teszem, eddig még egy cég se tudott nemhogy elcsábítani, de bizonyos szintű vizsgálat után megingatni sem!


Ennek ellenére: ha úgy gondolod, hogy belekezdesz bármelyik cég termékeivel-üzletével a munkába, és komolyan, profi módon, céltudatosan csinálod, és kitartó vagy, bármelyik cég komoly jövedelmet biztosíthat.

Tanács: a cég legyen legalább 8-10 éves (stabilitás), és ne legyen "piramisjáték"!

2012. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!