Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mihez tudok kezdeni 5-600...

Mihez tudok kezdeni 5-600 ezer forintból?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje a fizetésem nagy részét félre rakom és most fél millió összegyűlt. Valaki tud tippet adni, hogy ha egyáltalán lehet ennyi pénzből valamit kezdeni az mi lehet? Tudom, hogy nem sok, de hátha van valami ami legalább plusz bevétel lenne nekem amellett hogy szakácskodom!

2012. aug. 1. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én ennyi pénzt tanulásra, továbbképzésre szoktam költeni.

Szerintem befektetésnek kevés, de a plusz papírral talán tudok valamit kezdeni a jövőben.

2012. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is tovább képzeném magamat,ennyiből már 0 ról meg lehet felsőfokon tanulni 2 nyelvet, vagy akár egy egyetemet is el lehet kezdeni, 3 félévre már meg is lenne a cash, ha pedig szakács szeretnél maradni akkor a nyelvtudást, valamint azt hogy magasabb szinten űzzed a mesterségedet(erre is vannak szerintem továbbképzések) fordítanék.
2012. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretném hosszabb távon csinálni a szakácskodást, de a nyelv nem rossz ötlet! Mennyi az a tőke amivel bele lehet vágni valamibe? Gondolkoztam pár dolgon, de az a baj, hogy annyira telített a piac!
2012. aug. 1. 13:26
 4/12 anonim ***** válasza:

En a helyedben nyelvet tanulnek.

Aztan kulfoldon szakacskodnek es utana robb penzem lenne.


/ astorianal magan nyelvorakra most tudok adni 54 helyett 27000-ert 52 nyelvorat, ami brutal olcso, ha kerdezo vagy vkit erdekel irjon privatot :)/

2012. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jó ötlet a továbbképzés.Mindenki jó valamiben és azt érdemes felső fokon megtanulni, arra érdemes áldozni. Ha lenne ennyim biztos ezt tenném,(tudnám is mire), de egy 100-ast minimum befektetnék a Zeekrewardsba, amit már csinálok, de ez az összeg még eredményesebbé tenné.:)Ennyi pénzt bankba tenni nem érdemes, jól kell felhasználni!
2012. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mi is ez a Zeekrewardsba pontosan? Írhatnál róla többet privátban hogy megismerjem!
2012. aug. 2. 12:05
 7/12 Kata kérdése válasza:
Írtad, hogy telített a piac. Na ez majdnem minden piacra igaz, de ha ez lenne egy vállalkozás alapja akkor mától egyetlen vállalkozás sem indulna, mert ugye minek. Konkrét kérdés, hogy te miben vagy jó, miben tudsz mást adni mint mások?
2012. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát ezen még agyalnom kell! :) De addig is gyűjtök tovább!
2012. aug. 3. 13:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Vegyél valamit hitelre amit ki lehet adni bérbe.

Legyen az nyomtató, szerszám, jármű, akármi.



Ha nem veszik ki még hitelesen is eladhatod, és akkor nem ment bele annyi pénzed.


Vagy társulj be a munkahelyedre.

2012. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenhez kell tudás, legjobb a pénzből pénzt csinálni, ahhoz csak ötlet kell, szakértelem nem nagyon..
2012. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!