Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kiváncsi vagyok, mi a vélemény...

Xyyzz kérdése:

Kiváncsi vagyok, mi a véleményetek a kővetkező válalkozásról?! . Tőbbi lent.

Figyelt kérdés
Szeretek tervezgetni,butórok terveit is el keszitem szivesen,leginkább hobby lenne ez.A kérdés az hogy vajon el lehet-e adni ezeket a butór terveket?Tervek alatt azt értem,hogy méreteket,ősszeálitási instrukciok.Ha valaki foglalkozott hasonlo dolgokkal az irjon,vagy aki tudja hogy megéri ebbe fektetni és kihirdetni.

2012. júl. 28. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
felejtős a terved öcsi!
2012. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 okoskatörp ***** válasza:
84%
Ha nem vagy kőprofi, gyorsan felejtsd el.
2012. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Látom, töröltettél. Pedig a válasz nagyon is ideillő és releváns. Én meglehetősen bizalmatlan lennék egy olyan „mester” esetében, aki annyira nem ad magára, hogy helyesen írjon. Ez alapvető. Egy péknek elnézem, ha 360 Ft helyett 360 HUF-ot ír, vagy 360,- FT-t. De ha az üzletén ez állna, hogy Mídenn nap fris kennyér, én oda be nem térnék.

Tervezgess kedvedre. Legyen sok örömöd benne! Ha kereskedni akarsz vele, akkor bizony a kommunikáció jelentős. Gyíkozhatsz, töröltethetsz, de tapasztalni fogod, hogy igazam van.

Másik pedig az, hogy valami olyasmivel kellene előállnod, amit más nem tud. Válság is van, de korábban is nagyobb volt a kínálat, mint a kereslet. Főiskolát végzettek is nagyon nehezen kapnak megbízást.

2012. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem találj ki egy márkanevet, és védesd le. Csak így érdemes nekilátni. Megnézik, majd simán emlékezetből lerajzolják! De ha megcsináltatod a bútorokat, és egy kiállítást rendezel belőlük, lehet hogy majd csak akkor jönnek a megrendelések.

Eladni a terveket egyszeri nagyon kevés pénzt jelent.

Kockáztass! Tudom könnyű mondani! :)

2012. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
végre valaki aki képes felfogni 3 sor értelmét. Nem vagyok kőprofi benne,gondoltam asztalos munkásoknak vagy más müvészeknek el lehet adni.
2012. júl. 28. 21:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az asztalos meg hobbiból megvalósítja álomtervedet, de ki a kutyának adja el? Mert akkor lesz csak kézzelfogható haszna az egésznek!
2012. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!