Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hollandiában élő magyarok!...

Hollandiában élő magyarok! Milyen üzletbe fogjak szerintetek? Folyt. Lennt.

Figyelt kérdés

5 éve élek Hollandiában, most lehetőségem nyílna rá, hogy elég jó árban hozzájussak egy kisebb üzlethelyiség bérléséhez, de nem tudom mibe volna érdemes fogni? Mik azok az eladható dolgok, amik pörögnének és nem áll benne sokáig az ember pénze, hanem gyorsan kipörög az áru, és van rá kereslet? Bármilyen ötlet jöhet, lehet, hogy épp a te ötleted válik be! :)

A (normális) válaszokat előre is köszönöm mindenkinek!



2012. júl. 14. 00:37
 1/6 anonim válasza:
41%
canabis;) szerintem ebe sok pézvan
2012. júl. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem a célzásodat, de köszönöm,:)...drogokkal nem foglalkozom, és nem is akarok (egyébként is tele van az egész ország már a coffeeshop-okkal, amit én egyébként személy szerint egytől egyig bezáratnák, szóval, az se lenne amúgy egy hű de nagy üzlet...)
2012. júl. 14. 01:46
 3/6 anonim válasza:
én ékszer boltot nyitnék.
2012. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szepsegszalon , massageszalon, pothaj, fidraszat, am en is Hollandiaban elek:)) cukraszat, turirudi bolt;)
2012. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

magyar étterem, igazi fini magyar kajákkal:

lecsó, harcsapaprikás túróscsuszával, húsleves, aranygaluska, stb... :)

2012. aug. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dél hollandi bungalow befektetési lehetőséget ajánlok.


Rész vásárlása $ 11.00 USD, befektetési időtartam 5 év.


Havi profit $ 1.00, 2862 részt lehet még vásárolni.


Uinvest [link]

2012. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!