Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hány ft-ból lehet kihozni egy...

Hány ft-ból lehet kihozni egy gombóc fagyit?

Figyelt kérdés
Ki bérelek egy vendéglátó egységet, az üzlet egyik helyiségét át szeretném alakítani fagyizóvá. A fagylaltgépesek szerint 3 hónap alatt behozza az árát a gép. De sehol nem találok semmit, hogy egy gombóc fagyi előállítási költsége mennyi lehet. Valami tipp, hogy hol keressem, vagy saját tapasztalat valakitől, aki már dolgozott fagyizóban.
2012. máj. 11. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, az biztos, hogy egy miniatűr gombóc nem 150-200 Ft-ból jön ki, amennyiért árulják, hanem a pofátlan ár töredéke az előállítási költség.Persze, hogy hamar bejön a gép ára, ilyen fagylaltárak mellett...
2012. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

te akarsz vállalkozni aki még ezt se tudja kiszámolni? most komolyan -.-


kiszámolod, hogy mennyi a havi kiadásod, a bérekkel, a rezsi, a fagylalt por meg egyebek beszerzési ára. és kalkulálsz egy sort, hogy mennyi vevővel számolsz kezdetben, azzal pedig leosztod, rászámolod az adókat egy kis nyereséget, és rájössz, hogy nem is annyira sok a 150-200 Ft.


Ha sokkal több vásárlód lesz, akkor pedig lehet csökkenteni is az árakat.

2012. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves Kamumail! Köszönöm a hozzáértésedet, és a biztatásodat. Természetesen maximálisan tisztában vagyok a költségekkel. Azt tudom, hogy 1kg kávéból 166 adag jön ki, de fagyiporral, és eldobható tégelyes fagyival sem dolgoztam még. Most szedegetem össze az infókat, gondoltam így egyszerűbb, mert nem akarok rögtön a konkurenciához fordulni tanácsért.
2012. máj. 11. 12:00
 4/6 anonim válasza:

Ez sok mindentől függ. Egy komoly- "főzős"- fagyigép ára sokkal drágább, millió felett van.

Ezt nem fogod behozni 3 hónap alatt!


Egy ilyen fagyi ára 120 Ft, de ha jól akarod csinálni, és extrázod, akár több is lehet.

2012. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak magát az alapanyagokat nézzük, akkor 1 kg fagyi kb 500 Ft.
2012. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na hogy alakult a fagylaltbiznisz?
2019. júl. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!