Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyiből tudnék kihozni egy...

Mennyiből tudnék kihozni egy kis kocsmát?

Figyelt kérdés
Tavasszal szeretnénk egy kis kocsmát nyitni, de még nem jártam utána hogy engedélyekkel együtt mennyibe lenne. A bérleti díj az nem drága, de emellett feltölteni italokkal, engedélyek...uhh...
2009. okt. 26. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az italkészletet elsőre ugy is fel lehet tölteni,ha tudsz egyeszkedni az italnagykerrel, hogy utolag fizeted ki, ennyivel is előrébb vagy.
2009. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pultos voltam egy kocsmában, egy nagyon kicsi kocsmában, sok minden volt rám bízva, ha pl. nyaralni volt a tulaj....blabla, de ottani árakat tudok. Heti 3* 200 000 ft volt csak a pia (és semmi külünleges, szinte csak convers), havi 1* 55 000 a jégkrémek (csak nyáron), havi 2* 30-50 000 az édesség, és egyéb effélék.

+ villany, víz, fűtés, tisztítószerek...

Nagyon sokban van, akkkor éri meg, ha megvan egy kialakult vendégkör, aki mindíg oda jár.

Nagyjából ennyit tudok, remélem azért vmennyit segítettem, bár ez személyes tapasztalat, és változó.

2009. okt. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket :)
2009. okt. 27. 07:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt kocsmánk (11évig) de eladtuk másnak mert már belefáradtunk. Anno megérte,most nemtudom hogy van. Kell: iparűzési adó,rezsi,esetleges alkalmazott,erkölcsi bizonyítvány stb. Kb havonta a bevétel 40%-a elszáll.

De egy kisebb kocsmát 4millából tudsz venni. A miénk 8milla volt de 1997-ben építettük. 8Pontosabban családi ház és alul volt kocsma) Sok sikert!

2009. okt. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sorry,most nézem hogy bérelni.
2009. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!