Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen üzlet érimeg? (töbi lent)

Milyen üzlet érimeg? (töbi lent)

Figyelt kérdés
én a saját válalkozásomba nem sok pénzt tudok befektetn. elöször pénzt akkarok keresni és utána tudom mibe fogok befektetni.
2012. márc. 26. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:

"érimeg?"


"töbi"


Ilyen helyesírással inkább ne legyél vállalkozó. Másrészt pedig ha nem fektetsz be a vállalkozásodba, akkor abból ne is várj hasznot, ugyanis a semmiből nem lesz semmi!

2012. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne vállalkozó ilyen helyesírással?! Ne kötekedj már.
2012. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem fektettem be semmit! Igaz, semmim sem lett! Pedig marh. sokat akartam kaszálni!
2012. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vállalkozó lehet! De bármit vállal semmit sem ér el! Egy kis oskola, fifika, sok sok pengő az kell, de a siker nem tuti!
2012. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A legtöbb válaszoló nem "vágja hogy telóról irsz"!

És kezdd el olvasgatni a Figyelő számait mert rengeteg vállalkozóval van beszélgetés hogy hogyan indultak és hogyan keresnek most sokat.


Kezdetnek ne gazdagodni akarj gyorsan és ne szitkozódjál mindenkire aki nem azt a választ adja amit hallani akarsz és pláne ne zsidózzál! Ezzel már el is vesztetted a legjobban fizető réteget...

Ha meg csak árja magyarokat akarsz kiszolgálni, ám legyen, de akkor keress olyan árut amit csak nekik adhatsz el és nem árulja már 200 másik "árja magyar"!


majd ha gazdag leszel akkor káromkodhatsz és zsidózhatsz. Sok sikert Neked, mert innen Mástól tanácsot már nem fogsz kapni...

2012. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Flector 67 ***** válasza:
Egy vállalkozáshoz vagy nagyon jó ötlet kell, vagy kegyetlen sok pénz és nagy szerencse. Ha ezek nincsenek kérdező, inkább menj dolgozni.
2012. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kell egy jó ötlet, mondjuk aki a GYK-n kérdezősködik befektetések után, kétlem hogy rendelkezne nagy ötlettel.
2012. márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lcps ***** válasza:

Kedves kérdező.

Az érimeg kifejezés gondolom, a hasznot jelenti.

Természetesen azal az üzlettel érimeg foglalkozni amelynek bevétele, magasabb mint az összes kiadása, vagyis hasznot termel.

Remélem értékes tanácsot adtam.

2012. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!