Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozói adóm...

Egyéni vállalkozói adóm mennyit kamatozhatott tavaly óta?

Figyelt kérdés
Tavaly év elején 2 hónapig e.v. voltam. Gyorsan vissza is adtam a vállalkozóit, mert kiderült, hogy humbuk a dolog, amihez kiváltottam. Akkor el is mentem könyvelőhöz, lepapírozott mindent, de munkanélküli voltam, nem tudtam befizetni a 2 hónapi adómat. Most úgy néz ki, ki tudom fizetni, de nem tudom, azóta mennyit kamatozhatott. Akkor olyan 80 körül volt. Mennyi lehet most? És meddig van időm büntetés nélkül befizetni?
2012. febr. 8. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Az nem adótartozás hanem járuléktartozás,és a mindenkori jegybanki alapkamat 2 szerese kb 14-15 %!


[link]

2012. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, nagyon hasznos volt! És mi történik, ha mégsem tudom befizetni? Nem büntetnek meg, ha még most sem fizetem be?
2012. febr. 9. 08:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy befizetéskor mit kell vinnem a NAV-hoz? Csak kártyán vagy készpénzzel is be tudom fizetni?
2012. febr. 9. 09:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Bárhogy be tudod fizetni, kérhetsz csekket az illetékes adóhivatalban, semmi nem történik csak folyamatosan ketyeg a késedelmi pótlék, előbb utóbb kezdj el rá nyüjteni..
2012. febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már nemsoká meglesz az egész pénz, csak kíváncsi voltam! Elméletileg ebben a hónapban be is fizetem!
2012. febr. 9. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!