Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehet bevezetni egy...

Hogyan lehet bevezetni egy üzletet?

Figyelt kérdés

Van egy pizzázom és azt kéne kicsit "felfuttatni" hogy a fiatalság oda járjon.Nincs ilyen a környéken és akik ettek azt mondták , hogy jó is.

Már csak valami marketing kellene hogy mennyen is!


2012. jan. 29. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én településemen is nemrég nyílt pizzázó, amit ők csinálnak:

-facebook oldal, jelölgesd a fiatalokat rajta

-szórólap

-akciók (amiket közölsz a szórólapon és facebookon is)

-ingyenes házhozszállítás (bizonyos távolságig, vagy összegen felül)

-aki ott eszik, azoknak folyamatosan friss újság

-barátságos, igényes berendezés

-nyáron csinált grillpartyt


Az is csábító lehet, bár lehet kicsit ráfizetős, hogy egy bizonyos összeg felett ha vesz egy pohár kólát akkor azt folyamatosan újraöntitek neki. Sok helyen csinálnak ilyet.

2012. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A szórólap megvan , facebook megvan TV-is van csocsó is van szép berendezett helyiség és mégse felkapott!

Miért? , mert nincs alkohol csak sör?

2012. jan. 29. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is csak sör van. Szerintem nem lenne érdemes más piát vinni, mert könnyen átalakulhat kocsmává a hely.. Úgy meg a kaja nem fog menni, ami ugye a fő profil lenne...

Hát nem tudom, itt ezekkel a dolgokkal amit leírtam, + jó elhelyezkedéssel egész szépen megy. Sőt, még az első fél évben talán jobban is ment, mint most. Valószínűleg a kíváncsiság miatt, mivel nálunk sem volt korábban ilyen hely.

2012. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy két szuper akció. Ajándék ütcsi 3 pizza vásárlása esetén. (hirdetésben)

Pontos érkezés.

Jók pl a kér egy pizzát és meglepitek egy dobozos ütcsivel az emberek szeretik a meglepetéseket. (legközelebb is rendel)

4 pizza esetén az 5 ingyenes.

Törzsvásárlói kártya. 5% kedvezménnyel.

fogadj el minden utalványt. meleg étkezésit stb.

és még millió egyezer módszer és ötlet. ír priviben

2012. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen a priviben elküldötteket.
2012. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!