Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerülne ennek a...

Agaku kérdése:

Mennyibe kerülne ennek a kocsmának az üzemeltetése, és mennyi tőkére lenne szükségem hozzá?

Figyelt kérdés

A minap bukkantam erre a hirdetésre: [link]

Magam is voltam már ott többször is és tényleg szép kis kocsma sokan is voltak,és jó helyen is van.Van csocsó játékgép zenegép billiárd.A Nővérem kereskedelmi végzettségű szóval ezzel sem lenne gond.Ami igazán érdekel hogy Kb 2 millió forint elég lenne-e ennek a kocsmának a kivételére és üzemeltetésére, cuccok (pia stb) beszerzésére így az elején... Ebben jártas emberek segítségét kérem


2012. jan. 14. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
én szállítói oldalról azt tudom, hogy az üzletkötők egymást ölik ki lehessen a beszállító, azzal valszeg nem lesz gond csak jó sokat kell alkudozni
2012. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem elég lenne, bár úgy kell kalkulálnod hogy a bevételhez kb 4-5 hónapig ne nyúlj hozzá hogy az folyamatosan forogjon. De ez függ attól is hogy menyi a kaució stb..!
2012. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!