Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ennek a kocsmának mennyi...

Ennek a kocsmának mennyi lehet a havi kiadása?

Figyelt kérdés
A X.kerben van 1 kocsma eladó.Teljesen rendben van,minden cuccal(kávéautómata,billiárd,játékgép,tv,sörcsap,hűtő stb),berendezve is bevan.Azt szeretném megtudni,ha megvenném a bérleti jogot,ami 4 milla,akkor kb mennyi lenne a havi költség?A válallat havi költségét nem beleszámítva,vagyis a rezsi,ital készlet és a többi adó (pl a játékgép után)Ja és a helység 70nm es.Válaszokat előre is köszönöm!
2011. aug. 20. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem számolod bele a rezsit, italt stb..akkor milyen költség érdekel? Mielőtt megvásárlod, kérj néhány számlát a havi költségekről. pl. beszállítók, közüzemi költségek stb.. Mert előfordulthat hogy drága a fenntartás vagy egyéb.
2011. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kinti helysége van neki?Januártól kocsmákba ugyanis nem lehet cigarettázni,így viszont jelentős bevételtől esnél el,sztem csak akkor vedd meg,ha van kinti helység,és persze kérj számlát a havi bevételekről költségekről
2011. aug. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kinti helység sajnos nincs,ezt nem is tudtam :O Köszönöm a felvilágosítást!
2011. aug. 20. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor hanyagold sztem
2011. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
itt a link róla: [link]
2011. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor szerintem nézünk másik után :S.
2011. aug. 20. 22:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!