Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nyúltenyésztéssél tudnék...

Nyúltenyésztéssél tudnék pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy eladod
2012. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zsebpénzt inkább, hacsak nem nagyban űzöd. Deha van annyi pénzed, akkor azt nem éppen állattenyésztésbe javasolt befektetni.
2012. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nemnagyon éri meg. Persze sok mindentől függ, amikor foglalkoztam vele, nekem mindent vennem kellett hozzá. Azoknak, akik mezőgazdasággal, növénytermesztéssel foglalkoznak könnyebb, mivel sokkal olcsóbban jön ki nekik a kaja. Ha leadásra tenyészted, akkor nagyon keveset kapsz érte. Ha el tudod adni házhoz rendszeresen, akár élve, akár vágva, akkor lehet egy kis mellékjövedelmed belőle.

Összefoglalva tehát valóban inkább csak zsebpénzt szerezhetsz vele.

2012. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csibexke ***** válasza:

szerintem annyira nem gáz a helyzet.

Ha leadásra viszed,lehet nem éri meg,függ attol is mennyi dolgot tudsz legolcsobban beszerezni.


Ha ketreceket te csinálod saját anyagol,nem pedig bolotit veszel,sokat sporolhatsz.


A terményen is sok mulik ez tény.

Járhatsz még ugy is,hogy levágod és lefagyasztod és akkor lesz mit enni. igy is jolo jöhet ki a dolog,mert nem kell annyi hust,kaját venni magatoknak...


Ha nem tul vidéken laksz,beszerezheted a kaját még szomszédoktol is.

Hozzánk is hordták a szárazkenyeret,krumplihélyat meg ilyeneket,de ezze kbaromira vigyázz,hogy ne legyen rohadt,penészes vagy növények esetében permetes...

2012. jan. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!