Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A Botanoo.com-on carbon...

Zsoltika13 kérdése:

A Botanoo.com-on carbon credittel kereskedni tényleg átveréses pilótajáték?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ezt az idő eldönti, de kérdezz rá hogy tudnak-e már karbon kredittel kereskedni, és hebegés habogás lesz a felelet. Meg hogy Meddig érvényes egy karbon kredit (elméletileg 1 évig kéne érvényesnek lennie, mert minden évben kevesebbet adnak ki belőle, de mégis egyre több lesz, teljes káosz... :))
2012. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én jót nevettem azon amikor valaki tanácsolta mint csodálatos befektetési lehetőséget.

annyi fűznék hozzá, hogy ha ebben valóban pénz van és legális akkor miért van szüksége egy dán cégnek a magyar "kisbefektetők" pénzére amikor finanszírozhatná az egész üzletet kevesebbért a tőkepiacról? vicc, hogy emberek hisznek ilyen mesékben...

2012. febr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Érdemes elolvasni ezt az oldalt. Van egy pár elég érdekes hozzászólás ami rámutat pár gyanús dologra.

Van aki leírja, hogy ha a google-ben rákeresel akkor csakis magyar fórumokat és oldalakat találni. Nagyon kevés az angol találat egyéb pedig egyáltalán nincs.

Szerintem totális pilótajátékról van szó. Ennek semmi köze az MLM-hez.


[link]

2012. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szia Zsoltika. 1 éve keresek pénzt vele, eközben angolul folyamatosan nyomoztam a dolgok hátterét, és mindenhol alátámasztva látom azokat a dolgokat amiket a vezetők állítanak :)
2012. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Pontosabban nem pilóta- hanem piramisjáték. A különbség annyi, hogy a piramisjátéknál van valamilyen termék. Pont ezért is olyan nehéz felismerni, hogy illegális.
2012. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi volt a botanno. GAME OVER. A sok birka meg befizetett egy rakás pénzt.

Én megmondtam, hogy ez lesz, de persze mindenhol bizonygatták, hogy nem kamu NO COMMENT! Átverésnek jóvót!


[link]

2012. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Flector 67 ***** válasza:
Az addig oké, hogy hatalmas üzlet. Talán szólni kéne Buffet-nek. Egyébként elhiszem, hogy most még lehet vele keresni. Én is így csinálnám. Egy ideig fedezném a kamatokat az új belépők pénzéből. Aztán pár száz millió Euróval tipliznék. Csak sokan fognak koppanni. Mint az Il Ferronál. De ne tessék majd akkor sírni. Férfiként kell majd viselni.
2012. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Időközben kiderült: egy hatalmas átverés volt.

A karbon kreditek eladhatatlanok, a szervezők meg leléptek a pénzzel. Peter Lexanderről meg kiderült, hogy csaló, és sok simlis üzlete volt már, rengeteg embert megkárosított.

2012. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Botanoo Interjú - Rampasek László

[link]

2015. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!