Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Valaki tud ajánlani egy...

Valaki tud ajánlani egy ingyenes számlázó programot?

Figyelt kérdés
Olyan program kellene amivel gyorsan tudok számlákat csinálni sehol sem találtam ingyenes programot csak ilyen demó sz..rokat
2011. dec. 26. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:

A Szoftverbázison szétnéztél? Vagy a ChipDownload? Ok általában béta verziók vannak fenn de nekem minden bevált eddig amit letöltöttem.

Ezt a két oldalt szeretem a legjobban megbízhatóak és ingyenesek.

Ha van valami fizetős része egy programnak, vagy limitálva van a használati ideje azt jelzik.

2011. dec. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincs ingyenes mivel számlázó programot csak APEH engedéllyel lehet használni és vállalni kell a frissítéseket is.

Tehát csak olyan van ami fizetős

2011. dec. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Kulcs-Softnak van ingyenes, de korlátozott számlázója (évi 50 számla).
2011. dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó hírem van: van ingyenes számlázóprogram: www.frebi.hu. Teljesen ingyenes (nem csak a demoja), korrekt program, én is ezt használom, és nincs korlátozva a kiállítható szlák mennyisége. Ami még jó: online, vagyis nem kell a saját géped ahhoz, h szlát állíts ki, bárhol a világon lehetsz, ahol van internetkapcsolatos gép, tudsz számlát kiállítani. Sok sikert!
2011. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és válasz a 2-es bejegyzéshez: APEH engedély kell, de egy nyilatkozattal ez kiváltható, ez le is tölthető, v postán ingyen megküldik (én is megkaptam, szóval korrektek).
2011. dec. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves előző, megnéztem az oldalt és nem találom az APEh engedély számot. Az,hogy leírják,hogy megfelel ajogszabályoknak nem elék, hitelesítetni kell az apeh-helkülönben gond lehet egy ellenőrzésnél.
2011. dec. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia!


Én az ingyeneset nem ajánlom, mert nem feltétlenül követik a jogszabályokat...illetve ha vmi gáz van, nem biztos, hogy van üf szolgálatuk. Ma már nagyon jó számlázó progik vannak minimális pénzért. Pl az Axelnél csak egyszeri díj van és nagyon barátiak az áraik, egyszer ki lehet fizetni, ink erre fizetek, mint az APEHnak a büntetést, mert az ingyenes proginak nincs pl tanusítványa....nézd meg az [link]

2012. márc. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerinted egy program kifejlesztése nem kerül semmibe? Minimum hónapokba kerül, ami költség, a fejlesztőnek addig is élni kell valamiből. Mit szólnál, ha az ügyfeleid azt kérnék, holnaptól dolgozz nekik ingyen? Naugye, a számlázó program is ilyen, nincs ingyen. Ha van is, akkor is van benne valami, amin a fejlesztő tud keresni, például reklámokat jelenít meg, vagy 1 év, vagy X kiállított számla után meg kell vásárolnod. Nincs ingyen semmi, ezt meg kéne tanulni.
2013. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Másik dolog, hogy az ilyen fórumban önreklámozó strómanoktól sem vennék (ha már rájöttél, hogy nincs ingyen) szoftvert (minden ajánlgatás az). Miért? Mert rosszul megy nekik az üzlet és ara fanyalodnak, hogy ilyen fórumokban reklámozzák magukat, még normális reklámra sem telik nekik. A normális cégeket soha nem látod ilyen helyeken hirdetni.
2013. febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ingyenes ügyviteli programokat itt találhatsz, ingyenes számlázó, kettős, ingyenes útnyilvántartó stb. ingyen-ugyvitel.hu
2017. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!