Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes jövő évi és a mostani...

Érdemes jövő évi és a mostani állapotok ellenére belefogni egy vállalkozásba? Életképes lenne?

Figyelt kérdés
Tudom nem mindegy, hogy milyen vállalkozás, milyen területen, de úgy nagy általánosságban. Milyen a helyzet jelenleg, jövedelem hány százalékát kell kb. befizetni (adó formájában) az állam felé?
2011. dec. 23. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy nagy általánosságba nagyon nem, de ahogy mondtam nem mindegy, hogy milyen.
2011. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fogjál bele ha van rá lehetőséged de először csak módjával. Ha meg tudod oldani akkor először munkahely mellett kezd el csinálni szabadidőben. Aztán ha akkora bevételt tudsz elérni, hogy már tudod havonta a TB és a nyugdíj járulékodat is fizetni belőle akkor gondolkodhatsz azon hogy főállású maszek leszel. Havonta minimum 60 000 Ft-ot számolhatsz ha bejelented magadat. Milyen vállalkozásban gondolkodsz ?
2011. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az a 60 jövőre kb 80 lehet.
2011. dec. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak érdekelt, hogy jelenleg milyenek a körülmények.

2011. dec. 24. 08:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet választ adni erre a kérdésre, ki kell próbálni. Én láttam olyan induló vállalkozásokat az elmúlt 1-2 évben, amire azt mondtam, hogy szegény ember, miért öli ebbe a pénzét, nem lesz erre itt kereslet. És bejött neki! Nem mondanám hogy milliomos lett, de szerintem egy jól fizető állást teremtett magának.
2011. dec. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szekhely com ***** válasza:

Egyáltalán nem számít, hogy milyenek a körülmények. De csak akkor szabad belefogni vállalkozásba, ha elég kitartó vagy. Ez még nem elég, mert a következők kellenek:

Jó ötlet. A jó ötlet még mindig nem elég. Kell rá megfelelő piaci kereslet.

Ahhoz, hogy Neked éppen szabad-e belefogni valamibe, azt akkor lehet megmondani, ha látni lehetne az üzleti tervedet. (akár hiszed, akár nem ezzel kell kezdeni.

2011. dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!