Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 1 millió forintot hova lehetne...

1 millió forintot hova lehetne tenni, ami hozna havi szinten valami kis pénzt? Üzlethelyiséget lehet venni ennyiért valahol vidéken, és azt bérbe adni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 10:20
 1/4 komasa ***** válasza:
1 milláért manapság semmilyen ingatlant nem lehet venni, maximum zsebkendőnyi földterületet. Én a helyedben befektetési tippek után nyomoznék a neten, vagy felkeresnék egy befektetési tanácsadót.
2011. nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tanácsadoi biztos bukta! Kibicnek semmi sem drága, emberek! Meg esetleg amennyit hozna azt elveszi jutalékként!
2011. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nagy magyar poros Alföld kellős közepén ennyit kérnek a 18-20 nm-es üzlethelyiség "bérleti jog" megvásárlása címén. Ezt az életben a bérbeadótól vissza nem kapod, a havi bérleti díjat még ezen felül fizeted.
2011. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is így látom, max bérleti jog van.

Befektetni persze lehet, csak reméltem, hogy két garázs ha kijönne belőle, már az százszor többet hozna, mint bármilyen befektetés. De garázs sem jön ki belőle.

Maximum egy belvárosi teremgarázs parkoló, de azt is ki lehet adni 20-25-ért. Ennyit semmi nem kamatozik havonta szerintem.

2011. nov. 16. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!