Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hallottatok már az amwairol?...

Hallottatok már az amwairol? Mi a véleményetek róla? Belevágjak én is? Mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
a héten felkerestek hogy lépjek be én is! 2000 ft a jelentkezési díj! és egy hónap mulva ki kell fizetni 110 ezer forintos kezdő csomagot! 70% ért vehetem meg a dolgokat 100% ért adhatom el és 30 % lenne a nyereség! minden rendelés után pontokat kapok amit hó végén át váltanak pontonként475 forintra! nem tudom hogy mit tegyek! de dolgozni viszont szeretnék! segítsetek! szerintetek átverés!? és csak én fizetnék rá?
2011. nov. 14. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a beszervezős dolgokat, és szeretnéd megrontani a kapcsolatodat az ismerőseiddel, barátaiddal, akkor lépj be. Ugyanis vagy nem keresel semmit, vagy tukmálsz másokat.

Ez nem munka, be kell szervezned másokat, és ismerőseid körében kell eladni azt, amit valószínűleg eszük ágában sincs megvenni. A 110 ezerből a beszerveződ fog jutalékot kapni. Nehéz rá annyi balekot találnod, hogy visszajöjjön a pénzed.

2011. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak ráfizetés lenne! Drága cuccok és ha csak nincs sok gazdag rokonod akikre rásózhatod, akkor ne vágj bele.
2011. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Végülis a 110ezer forintos kezdő csomagot költheted magadra is... Jó darabig nem kell háztartási vegyianyagot vegyél, mert ugyan nem tudom ki másra tudnád rásózni (rám ne számíts, én nem tartom olyan jónak az Amway termékeit, akármennyire is fényezik őket)
2011. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zeronibble ***** válasza:
Az MLM-mel az a gond, hogy a legalsó három szinten reked az "üzletkötők" legalább 7/8-a. Mármint akármennyien is vannak, matematikai szükségszerűségként a fastruktúra alsó szintje (a levelek) az egésznek minimum fele (ha 2-nél többet hoz átlagban az, aki hoz embert, akkor több mint fele). A következő szint annak a fele, a következő annak. Ezek akkor lesznek kőgazdagok, ha terebélyes fát növesztenek maguk alá, ahol... Ugye kitaláltad? Ahol az emberek 7/8-a ingyen dolgozik, míg nem növeszt... Hé!
2011. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!