Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vegyes üzlet névötlet?

Vegyes üzlet névötlet?

Figyelt kérdés

Az üzletben árulnánk vegyi árut (mosópor, öblítő, domestos ilyenek), kozmetikai cikkeket (tusfürdő, sampon, fogkrém, hajfesték, deo-k, kozmetikum), zokni, bugyi, ágynemű, műanyag áru (dobozok, tányérok stb.), édesség, kávé, dobozos süti, üditő, papíráru (wc papír, pzsepi, kéztörlő, szalvéta). Kb. röviden ennyit, viszonylag olcsó áron (a környékhez képest mindenképp)


Ehhez a bolthoz kellene valami jó név, ami kicsit nagyobb színvonalat kölcsönöz (tehát nem pl. eurós bolt, mert bár olcsó, mégsem megy a színvonal rovására, mert az itteni eurós boltok nem egy komoly üzletek), jó, frappáns, nem kell feltétlenül magyarnak lennie, de jól megjegyezhető legyen, és komolyabb (a szóviccekkel nem szeretnék kombinálni). Nekem pl. tetszett a Kwik-E-Mart (a Sipmson családból).


Köszönöm előre is az építő jellegű hozzászólásokat!


2011. nov. 12. 11:33
 1/1 anonim válasza:

Ezt nehéz megjegyezni: Kwik-E-Mart

Nekem lenne egy ötletem ami könnyű egyszerű és minden eről szól!


M I X .hu

Minden betű más színűvel az lehet piros, fehér, zöld!

A betűk lehetnének egymástól elforgatva egy kicsit ellentétesen de egy sorba.

Műanyag és domború kialakítással.

Hátul pedig Led megvilágítása lenne minden betűnek és a .-nak is!

2011. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!