Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vaterán ha ezt (lent) akarom...

Vaterán ha ezt (lent) akarom eladni, milyen költségek lehetnek?

Figyelt kérdés

El szeretnék adni egy könyvet 4.000 forintért. Keretezve szeretném ha kiemelnék a többi áru közül, a fizetés pedig csekkel történik majd.

Akkor ez most mennyi?

a csekkes fizetésért kell külön fizetni a vaterának, vagy ez magánügy?


2011. nov. 1. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A könyvért max 10 ft-ot számolnak fel a keretezés plusz 100 ft kb max 200. Az hogy az árut mivel fizetik ki neked az tök mind1 az a ti dolgotok viszont ha sikeres az eladás akkor jutalékot kell még a könyv után fizetned ez ár szerint változik 4000-ért nem tudom mennyit kérnek. Én eladtam egyszer egy cd tartót 5000-ért és összesen 300 ft-ot kellett utalnom nekik.
2011. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek szerint még nem vagy teljes jogú felhasználó. Eladóként még mindig szükséges a számlaszám. Költségesebb csekken fizetgetni. Legkésőbb negyed évente kell fizetned ha nincs meg a minimum fizetendő 300Ft jutalék, költség.

Nagyjából az első jól írta a költségeket.

Mellékesen 1 könyv miatt nem biztos, hogy megéri eladóként regisztrálni. Próbáld meg más ingyenes aukciós portálon is.

2011. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egy könyvért miért ne?

500 ft-ban megvan minden összeg és van 4500 hasznom ...

2011. nov. 1. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!