Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásba kezdenél,...

Milyen vállalkozásba kezdenél, ha lenne anyagi háttered?

Figyelt kérdés
A lakótelepeken meghirdetett lomtalanításkor rengeteg, még hasznos dolog kerül a szemétbe! Az emberek ritkán viszik el a begyűjtő helyekre.Az OBI udvarban már találhatók (biztosan máshol is) olyan konténerek,ahová a még használható ruhaneműket,cipőket berakhatnánk. Zöldséget is vásárolhatunk lakótelepünkön kisteherautóból.Hát én járnám a lakótelepeket, és összegyűjteném azokat a hasznos holmikat,amiket a kocsiig már elhoznak az emberek.Addig járnám a lakótelepeket, míg megszokják,hogy mely napokok járok arra. Természetesen lenne egy nagyon olcsó üzletem,ahol minimális áron eladnám.Így nem kerülne szemétbe egy csomó hasznos holmi, otthonunkból meg eltűnne a megunt ruhatár. Vásárolunk "rongyos" használt üzletekben külföldi ruhaneműt, én a magyart hasznosítanám.
2009. ápr. 9. 11:25
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
non-stop italszállítás
2009. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért jó látni hogy vannak még itt olyanok akiknek van eszük. Rossz nézni hogy valaki dolgozik 8órát naponta és alig él meg, más meg nem dolgozik és éldegél.


Én is rendezvénybe fektetnék,az jövedelmez,de nemtudom mi kell hozzá

2009. okt. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!