Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Már a vatera nem jó üzlet?...

Már a vatera nem jó üzlet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Megőrülök attól,hogy próbálok egy kis pénzt keresni,felteszek vadiúj cuccokat 1 Ft-ért,és sajnos annyiért is megy el... Eljön érte az illető,és pofátlan módon,egy fillért nem ad,mert már nincs 1 Ft-os.Ti ezt megtudnátok tenni??? Én szégyelnék elmenni érte,vagy legalább oda adnék egy 500.-ast. Mit tanácsoltok ez ügyben?
2011. júl. 25. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:

mert olyan cuccokat teszel fel amire kicsi a kereslet.

ezekre a tibeti ezüst szarokra pl van kereslet, felteszi az ember 1Ft-ért és felmegy 1500-2000 -e is. egy sima ruhadarab ami a kutyát se érdekli, nem fog felmenni komolyabb összegre.


ne tegyél fel 1Ft-ra olyan cuccot amire nincs érdeklődés.

2011. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom pofátlannak. Ha nem akarod ingyen adni, akkor ne annyiért add. Ha 500 Ft-ot szeretnél kapni valamiért, akkor annyiért rakd fel.

Ha megnyerek valamit x összegért, akkor annyit is szeretnék fizetni érte.

2011. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én akkor sem merném igyen elhozni....
2011. júl. 25. 11:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer feltettem egy könyvet eladásra, 1 forintért. Annyiért is kelt el. A vásárló írt egy e-mailt, hogy mondjam meg, mennyit utaljon, mert nyilván én nem adnám oda 1.- forintért. Hát odaadtam. Ha többet vártam volna el minimumnak, akkor megadtam volna a minimál árat.
2011. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De a vaterán az a lényeg, hogy annyit fizet érte, amennyiért leüti. Én ezért nem rakok fel 1 ft-ért semmit, hanem annyiért amennyit minimum kapni szeretnék érte. Adtam már 500 ft-ért is dolgot és 15000-ért is. Eszembe nem jutott egyiket sem meghirdetni 1 ft-ért minimálár nélkül, mivel ennyi erővel a kukába is kidobhattam volna, ahol egy hajléktalannak is jól jött volna, ha megtalálja. Ne rakjál fel 1 ft-ért semmit, ha nem akarod ingyen adni. Nekem lenne pofám nem adni érte semmit, ha licitálnék olyan dologra, hiszen az eladó köteles annyiért adni, amennyiért leütik. Gyakorlott vaterás
2011. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen,igazatok van. De én azt hittem,hogy egy boltban vásárolt sok ezer forintos (vadiúj) cuccért legalább többen licitálnak... Ezt elszúrtam. Mindegy,a tanulópénzt meg kell fizetni!!
2011. júl. 25. 12:53
 7/10 anonim ***** válasza:
muta mit vittek el 1Ft -ért.
2011. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is adtam el 1ft-ért ruhákat. De nem baj, mert állt a szekrényben. Így legalább valaki tudja használni. Szívesen el is küldtem a nyertesnek. Viszont,ami kiverte nálam is a biztosítékot és én pofátlannak is találtam,hogy az egyik ilyen 1ft-os aukciónál az illető mindenképpen személyesen akarta átvenni. Igaz, hogy egy városban lakunk, de írtam neki, hogy pár hetes a babám és nem tudom előre, hogy mikor tudok kimozdulni itthonról, ezért nem tudok találkozót megbeszélni. A posta 300-400ft lett volna, ami 2db ruháért nem sok. A postára viszont könnyebben eljutok pici babával, mert nem kell időpontot egyeztetni, hanem amikor fent van, akkor megyünk. De a vevő csak hajtotta, hogy neki személyesen kell. Na én ebben az esetben igenis pofátlannak éreztem.
2011. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Most is van 1 Ft-os aukcióm.

Persze nem ócskaságokat teszek fel, vagyis a sokszorosára fel fog menni a végére.

(Csinálom már egy jó ideje...)

2011. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szabj egy minimálárat, ha meg 1Ft.-t szabtál, akkor azt kell levonnod belőle, akkor annyit is ért.

Teljesen mindegy mikor, mennyiért vettél valamit, szoktam volt mondani, most annyit ér, amennyit adnak érte!

Nekem minden cuccom villámáron ment el... (mert nekem már nem kellett, másnak igen, és egyik se volt 5000 alatt..)

2011. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!