Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy kell legálisan webshopot...

Hogy kell legálisan webshopot nyitni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy blogspot-os oldalam, aminek elég jó a látogatottsága, főleg divattal kapcsolatos dolog. És arra gondoltam, hogy a cikkekhez kapcsolódóan meg is lehessen venni a termékeket, amiről írok.

A szüleimnek van vállalkozása (KFT) tehát tudnék számlatömböt venni, és odadni minden eladott termékekhez.

Viszont az a kérdésem, hogy milyen honlapot csináljak, hogy ne kelljen webshop alapdíjat fizetni, tehát valami ingyenes script vagy valamivel lehetne-e, mert én csak ilyen 200-1000ft-os termékeket akarok árulni, tehát nem egy nagy tétel, csak nem tudom, hogy, ha mondjuk 1 hónapban csak egy 200ft-os termékem megy el, akkor abból mennyit adóznék, és, hogy megéri e egyátalán, vagy több lesz az adó mint a haszon?

Ha tudtok valami ingyenes webshop progit akkor írjatok?


2011. júl. 21. 23:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó előnnyel indulsz, nem kell céget alapítanod, csak vélhetően a szülői céget kibővíteni ezen tevékenységgel.

Letöltesz egy ingyenes webshop programot. ( Van ilyen. )Felteszed egy szerverre, lefoglalsz egy jó, illeszkedő domaint. Kialakítod az oldalt az előírásoknak ( fogyasztóvédelmi ) megfelelően. (jogszabályok feltöltése, idézése ) Ha kell elküldöm. A kalkuláció az egy más dolog. Az egy kicsit bonyolultabb számolni. De arra is van egy megoldásom illetve pdf file egy cégtől töltöttem le érdemes lehet elolvasni.

2011. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!