Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Gyes melett kiválthatom a...

Gyes melett kiválthatom a vállalkozoit?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De apehnél biztosan tudni fogják.
2011. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ki, de kereső tevékenységet csak az otthonit folytathatsz, vagy olyat, amivel max. heti 30 órában vagy távol az otthonodtól.


és bízhatsz benne, hogy meg fogják nézni...

2011. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Csak a sajátomat tudom mondani. Én adószámos magán személy lettem (7-es adószám). Nem mindenhez jó, pl. lakáskiadáshoz, szellemi tevékenység, tolmácsolás stb. Viszont nem minden könyvelőnek van róla pontos infója. APEH infóvonalon pl. hárman 3 különböző választ adtak az adózást firtató kérdésemre...
2011. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lalus53 válasza:

Igen ki, de ne titkárnői állást vállalj, mert gondod lesz!

A (mellett) két l, a (vállalkozói) hosszú ó! És ez egy mondatban.

2011. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kovács ferencz válasza:

t-láthatatlan kérdező,és moderátor én a jelen problémáira vállaszolnék de kevés az ilyen megsérteni senkit nem célom,ezért inkáb humorosan vállaszolok amia valós talán.

Pld. -gyakorlatból mondom nem tudom vállalkozásod mi lenne mert vállalkozások közt is sok külőmbség van ha állami vállalathoz szegődsz mint vállalkozó pld.modjuk biztonsági őr ott kicsit jobban jársz mint valamaly szakmával rendelkező pld,kisiparos.De ha másra ne váltsd ki "saját munkádból bárhogy is tudhatsz jelen pillanatban ha sok munkád is van csak a rezsit birod fedezni ha birod ezzel jár manapság egy tisztességes vállalkozás.Demi dolga van egy bizt.örnek egy szolgáltatást nyujtó vállalkozóval szemben semmi ő kelme megkapja a havi fixét tolyik a világra de más iparosnak sajnos nem úgy van. Sokat lehetne erről is dumcsizni de ugysem halgat meg senki aki a vállalkozók sorsán segitene.Az én tanácsom inkáb ha léttezni akarsz dolgozál feketén" Nézzél körül hányan és miért adták vissza vállalkozásukatMERT BECSÜLETESEN NEM TUDSZ MEGÉLNI sajnos ez az ország a mi MAGYAR ORSZÁGUNK.Orbán Viktornak is nagyon rossz tanács adói vannak pedig java rész támogatnánk.

2011. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt fontos tudni, hogy járulékot akkor kell fizetned, ha a gyes mellett ténylegesen és személyesen munkát végzel mint vállalkozó. Ha pl. csak nyitsz egy üzletet de nem állsz be a pult mögé, nincs járulék. Ha beállsz, úgy fizeted a járulékokat mintha főállású lennél.
2011. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!