Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 78000 ft-ból mennyit kell...

78000 ft-ból mennyit kell befizetnem ha vállalkozó vagyok?

Figyelt kérdés
Ha pályázati úton kapok havi 78 000Ft-ot vállalkozóvá váláshoz való segélyként, ebből az összegből mennyit kell havonta járulék és egyéb címszó alatt kiadnom? Hogy úszhatom meg a legkevesebb kiadással?
2011. jún. 17. 20:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Most amúgy is itt a lehetőség minden könyvelőnek. 2012. június 30-ig az összes (!) civilnek be kell küldeni az elmúlt két év számviteli beszámolóját, ha hatályosul a civil törvény, amelyet a NAV ellenőriz. Majd most kiderül, hogy melyik civilt könyvelték "jól".


Már ne hari de ez hol van leirva?


Bocsánat ezek szerint én egy tudatlan könyvelő vagyok. Segitenél kérlek?

2011. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jaj közben rájöttem... :D a nem elgoadott civil törvényben van leirva valóban, de ez még nincs elfogadva, nem hatályos, és nem mérleg leadásról, hanem regisztráció megujításáról van szó....
2011. júl. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!