Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Jó ötlet nem? (bővebben lent)

Jó ötlet nem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már mindenem meg van hozzá át gondoltam mindent. Szval szextan órákat akarok tartani. Persze csak elmélet lenne de akkor minden szóba kerül. Mit gondoltok belevágjak?
2011. máj. 25. 16:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem lennél hiteles. Miért mennének hozzád az emberek? Ki vagy te?! Ha Csernus tartana ilyet, vagy más ismert személyiség, oda özönlenének, mert ismerek.


Amúgy semmiféle papír nem kell hozzá, de adózni biztosan kell utána. Kibérelsz egy helyet, meghirdeted az újságban, aki eljön attól beszeded a pénzt.


A szexről beszélgetni teljesen hülyeség szerintem, ha csak nem a problémákról van szó. De arra meg van szexuálpszichológus szakma. Mert most komolyan olyat akarsz tini csajoknak tanítani hogyan húzzák fel a kottont vagy hogy csinálják az anál szexet? Ezeket a dolgokat mindenki kipróbálgatja magának és 1-2 alkalom után teljesen profi benne. Ha meg nem, akkor elolvas neten 1-2 cikket és kész. Vagy te milyen jellegű beszélgetésekre gondoltál, mi lenne a téma?


"megnéztem, átolvastam, tanultam" - És a gyakorlat? Hány éves vagy? Férfi vagy nő? Hány partnered volt eddig?

2011. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha ezekre válaszolsz, akkor lehet írok privátban, mert én kis gondolkoztam már hasonló dolgon, csak egy nagyon specifikus területre fókuszálva a szexen belül. Lehet tudnánk is együttműködni, esetleg együtt elkezdeni a "tanfolyamot".
2011. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én milliónyi dolgot tanítanék nem cska kotonfelhúzást.
2011. máj. 25. 19:59
 14/18 A kérdező kommentje:
Utolsónak bocs de átgondoltam elmegyek valami fősulira vagy nem tudom papírt szerzek tanulok még és valami ilyesmi munkát keresek.
2011. máj. 25. 20:00
 15/18 anonim ***** válasza:
Tipikus szájhős :) Tehát vagy 18-20 éves, valószínűleg fiú és kevés tapasztalattal. Semmit nem tudnál kezdeni, ha beállítana egy tucat 40-50 év körüli nő és férfi, valószínűleg csak úgy pirulnál a nagy oktatás közben :)
2011. máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem hidd el nem tőlem olyanokat tanulnál hogy mindig visszajárnál hálálkodni.
2011. máj. 25. 21:03
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki venné igénybe a szolgáltatásodat. Az emberek még egy könyvet sem mernek személyesen megvenni a boltban aminek a borítóján ott áll nagy piros betűkkel hogy SZEX. Nem hinném hogy egy képzetlen idegennel szeretnének erről diskurálni. Aki meg olyan gátlástalan az már biztos kitapasztalta.
2011. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
pfff :'(
2011. máj. 26. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!