Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha egy ismerősöm 3 kisebb...

Ha egy ismerősöm 3 kisebb értékű autót ellopott és még 1 kis értékűt 3-szor azért mennyit kaphat?

Figyelt kérdés

az autóknak nem lett semmi baja

és nem volt eddig semmilyen rendőrségi ügye

és az autóknak semmi baja


2011. máj. 10. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani, autóhirdetéses oldalakon nézze meg, mennyit lehet kérni az autókért. Így, hogy még márkát sem írsz, elég nehéz válaszolni.
2011. máj. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem úgy értem nem karaja eladni

csak ha lebukik milyen büntetést kaphat vagy hány évet a sitten

2011. máj. 10. 17:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most nem értem. Minek lopkodja az autókat, ha el sem adja? Gyűjtő? És hogy lehet egy kis értékű autót háromszor ellopni? Állandóan visszalopta a tulaj? :D

Hibbant egy barátod lehet.

Egyébként nem tudom, mennyire sittelnék le, de a helyében kezeltetném a kleptomániámat. Nem túl dicséretes dolog mások autóját lenyúlni. Sokáig dolgoznak az emberek, mire összegyűjtik rá a pénz, és általában érzelmileg is kötődnek a kocsijukhoz.

2011. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kihajtja belőle a benzint azt ott hagyja a fenébe az nem csinál vele semmit
2011. máj. 10. 17:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal a "joyride" nem lopás.
2011. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
törvényileg az
2011. máj. 10. 21:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Inkabb alljon le mert talalkozik egy olyan tulajjal mint nevelofaterom aztan ep csontja nem marad.


Ha meg az en jovendobelimet lopna el es elkapnam akkor ki is fileznem, szo szerint darabokra.


Tehat kezeltesse magat, hazidokival lehet beutalot iratni mert egyszer kap el egy olyat aki ezt nem toleralja aztan leshet...

2011. máj. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy pár évre (sacc. 3-5) nem lesz gondja a fűtés + kaja.
2011. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mivel folytatólagos, így már halmozati....


Szerintem abból a 3-5 évből a leleményes bírók, ügyészek összekalapálnak 8 at is amiből talána felét elengedik.


Viszont sztem mindenképpen letöltendő lesz belőle, és ez a legszrabb az egészben...

2011. máj. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!