Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy megy a boltod, üzleted?

Hogy megy a boltod, üzleted?

Figyelt kérdés
Milyen tipusú üzlet és hogy megy? Melyik megyében, városban?
2011. ápr. 21. 11:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez valami felmérés??
2011. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nem, egy ugyanolyan kérdés, mint a többi.
2011. ápr. 21. 12:04
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekünk nem teljesen üzletünk van, inkább családi vállalkozás. Bőven megélünk belőle, sőt még félretenni is tudunk.
2011. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél nyitni, és hol??
2011. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

nincs üzletünk sem boltunk

13L

2011. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Vállalkozó vagyok (fordító, tolmács - a gyerekek miatt mostanában inkább csak fordító), nem panaszkodhatok. Külföldön élek, de ennek a munkámhoz semmi köze, a legtöbb megbízóm magyar.
2011. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

13/L a kérdés akkor nem neked szólt.

Nem nyitni szeretnék, már megvan.

2011. ápr. 21. 12:10
 8/20 Bence87 ***** válasza:

Az tény, hogy sok üzlet sokkal jobban mehetne, mert a tulajdonos nem ért a marketinghez (de ő azt hiszi, ért hozzá, ezért nem is képzi magát), az eladók meg nem tudnak eladni.


Az milyen már, hogy bemegyek ez üzletbe, és nem kérik el tőlem a nevemet, telefonszámomat, email címemet? Óriási hiba. De hogy vásárlás után sem kérik el az elérhetőségeimet, az aztán még nagyobb hiba. Nem beszélve arról, hogy miután vásároltam valamit, soha többet nem hallok az üzlet felől, hacsak én nem keresem őket.


Így nem csoda, ha rosszul megy a bolt. És szegény tulaj meg csodálkozik, hol van a hiba. Ott van a hiba, hogy képzetlen, és ezt nem képes belátni, nem akar tanulni, fejlődni.

2011. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Bocs, de én biztosan kiakadnék, ha bemegyek egy üzletbe, és elkezdenének faggatni arról, hogy ki vagyok, hol tudnak elérni stb. Mi közük hozzá?

De ha azt mondják, hogy tessék egy névjegykártya, ha legközelebb valamire szüksége lesz, hívjon bátran, azt köszönettel venném.

2011. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Bence87 ***** válasza:

Nyilván cserébe adnak valamit ingyen, ez egyértelmű.


Cukrászdában adnak egy ingyen csésze kávét, vagy egy szelet süteményt, nekik max. 100 Ft önköltség.


Aztán van a nyereményjátékban való részvétel lehetősége, az mindenhol működik.


Vagy direktben adnak egy kupont.


Egy ruházati üzlet tud adni ingyen egy pólót.


Cipőboltban ingyen lábspray, vagy zokni.


Ezekért az ajándékokért te is megadnád az adataid (természetesen a papír hátoldalán ott kell, hogy legyen egy szabályos adatvédelmi nyilatkozat, amelyben leírják, hogy bármikor kérheted adataid törlését, és hogy harmadik félnek nem adják ki).


Magadból ne indulj ki, hogy te mit csinálnál, az nagyon veszélyes. Az számít, hogy a vevők nagyobb része mit akar, mit csinál.

2011. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!