Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire megbízható a +500...

Mennyire megbízható a +500 részvényvasárlás?

Figyelt kérdés
Volt mar valaki aki szedet ki valamit? Biztosan megadjak azt a pénzt amit sikerült nyerni vagy csak kamu?
2011. márc. 18. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Ha a plus500-ra gondolsz, akkor ott nem lehet részvényt venni, a cégről pedig azt írják, hogy nem megbízható.
2011. márc. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Én nem kezdenék ott üzletelni a helyedben. Állítólag nem nagyon szeretnek fizetni. Vannak sokkal megbízhatóbb brókercégek.
2011. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem fizetnek ki, átverés. Demo számlával mindenki pénzügyi zseni, pluszban van, valódi pénz befizetés is probléma nélkül megy, de ha kifizetésről van szó, minden módon lehúznak/nem fizetnek.
2011. márc. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Demóval játszadozzál és/vagy az 5000 Ft bónusszal(lehetetlen vele elérni pár hét alatt a megfelelő trade pontokat, de ha megduplázod ezen idő alatt, az az 5 ezer a számládon marad), pénzt ne utalj, mert bizonytalan, hogy kifizetnek-e. Meg arra is gondolj, hogy nincs is semmiféle aláírt szerződés közted és a brókercég között, tehát nincs is mit betartaniuk. Én demóztam és bónusszal játszottam, de azóta komolyabb brókercégnél vagyok.
2011. márc. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!