Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes a mai világban lemezbo...

Érdemes a mai világban lemezboltot nyitni?

Figyelt kérdés
Szerintem meggondolandó. A mai világban nagyon kevés az olyan ember, aki bemegy a boltba és megveszi kedvenc előadója albumait. Ti hogy gondoljátok?
2011. márc. 10. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Kevés embernek van rá pénze.Talán ha nem lenne többezer forint egy album,talán elképzelhető lenne.
2011. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
NEM
2011. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Senki nem vesz már lemezt, mindenki a netről tölti. Bocs de neked ez nem tűnt fel?
2011. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

22:25 feltűnt neki, épp ezt írta a kérdező is. Nem tűnt fel?

:)

2011. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaoké! :)
2011. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ! Youtuberól töltök mindent.
2011. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Így van,mindenki megtalálja a módját,hogy hogyan töltse le azt amit épp hallgatni kíván.A választ megkaptam, és kb. erre is számítottam.
2011. márc. 10. 22:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Interneten igen, ha jó áron kínálod, iTune-s mintájára. Amúgy meg nem, egyszer kifizeted a hanghordozókat legyen az CD, DVD, Bakelit akármi... felszereled a boltodat, kutya nem fog bemenni, mert mindenkinek mp3 lejátszója van, és már a Hifirendszerek is mp3-akat játszanak le. A zenét egy pár másodperc alatt lehúzod torrentről, saját célra legálisan, vagy youtube-on kikeresed, összeraksz egy listát és hagyod hadd fusson. Ma már zenét szinte senki sem vesz. Nagyon kevés ilyen üzlet van, az is párosítja a dolgokat, könyv, DVD film és sok minden más. Bookline már elektronikus kütyüket is árul, sőt vitamint meg mindenféle hülyeséget.

Aki CD-t vesz az gyűjtőire megy, de az meg megrendeli webshopból a zenész, együttes oldaláról mert reklámanyagot is kap mellé amin a zenekarról vannak infók.

Ennél jobb lehetőségek is vannak.

2011. márc. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy régen volt, biztosan nem. Most elgondolkoztam, őszintén nem tudom felidézni, mikor voltam utoljára lemezboltban.

De mondjuk ha egybekötöd egy kávézóval, sörözőval, vagy egy kis koncertteremmel, ahol klubkoncerteket lehet tartani, annak talán van értelme.

2011. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!