Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell ahhoz, hogy vendéglátó...

Mi kell ahhoz, hogy vendéglátó egységet nyithassak?

Figyelt kérdés
Van egy OKJ-s felszolgálói képesítésem, de nem tudom, h ez elég e! Minden érdekel, jogok,követelések, árak, szóval minden!
2011. márc. 10. 20:59
 1/3 A kérdező kommentje:
ja, és még az, hogy ha tulaj vagyok, ahhoz is kell végzettség, vagy elég, ha üzletvezetőt alkalmazok?
2011. márc. 10. 21:00
 2/3 anonim ***** válasza:

Üzletvezetői kell hozzá...legalábbis 4 éve kellett.

Amúgy rengeteg helyre kell menni miatta, ezt tapasztalatból mondom. És az se mindegy, hogy pontosan milyen vendéglátó egységet szeretnél nyitni. Csak néhány ahol én jártam, de már nem tudom felsorolni mindet sajnos: tervező, földhivatal,víz, tűzoltóság, apeh, ántsz, rágcsáló írtó, polgármesteri hivatal stb.

2011. márc. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez ugye függ attól,hogy saját ingatlanban,vagy bérelt ingatlanban tevékenykedsz.Nyitsz egy céget,vagy már a cég megvan,csak átkell venni,milyen engedélyei vannak az üzletnek,és mire,stb.Sok dolgot kell elintézni.
2011. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!