Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan keressek szponzorokat...

NitaKeloway kérdése:

Hogyan keressek szponzorokat ötleteim megvalósításához?

Figyelt kérdés
Lenne néhány ötletem, amiből a hozzáértők akár lényeges hasznot is tudnának szerezni, ha belefektetnek. De hogyan találjam meg azokat, akiknek érdemes lenne bemutatnom ezeket?
2011. febr. 22. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress meg privátban.
2011. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Írj nekem levelet, amelyben bemutatod az ötleteidet.
2011. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha kiadja az ötleteit levélben, mi a garancia hogy nem más valósítja meg?
2011. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak, és te az ismeretlenségre adnál pénzt? Vagy szánnál a szabadidődből erre, hogy még 50 találkozás után tudja meg, a már befektetett pénze után? Nekem is vannak ötleteim, de én saját magam gyűjtöm rá a pénzt, mivel nem keresek rosszul magam is megfogom majd tudni támogatni. Attól függ mi az ötlet és mennyi pénz kell hozzá.
2011. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

16:36-kor érkezett válaszra:


Rendben, de hova? Sajnos nincs kiírva az emailcímed és privát üzenetet sem tudok neked küldeni.


Előre is köszönöm!

Nita

2011. febr. 24. 12:03
 6/6 siraly333 válasza:
Sziasztok remélem jó helyen járok. Én egy szponzort keresek válalkozás megnyitáshoz. Tőkém nincs mert minimál bért keresek. Elmondom, hogy mit szeretnék. Én egy asztalos vagyok és vannak terveim elektromos bútorok gyártását szeretném csinálni már lenne rájuk Német vevők is csak sajna nincs saját műhelyem ehez szeretnék keresni szponzórt. Ha valaki tudna nekem segíteni azt megköszönném.
2011. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!